Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Берегометському лісомисливському господарстві незаконно нарубали дерев на 1,5 млн. грн.

  • 951

ЧИМ ДАЛІ В ЛІС ТИМ ГРУБШІ ПАРТИЗАНИ /


Державною екологічною інспекцією Карпатського округу в ході проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства ДП «Берегометське лісомисливське господарство» виявлено порушення ведення санітарної рубки дерев на території господарської зони, яка відноситься до природно-заповідного фонду (НПП «Вижницький», без вилучення).


Санітарна рубка дерев проводилась без відповідного ліміту на проведення рубок на території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення на 2020 рік та без відповідного дозволу, що є порушенням вимог ст.9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Інструкції про застосування порядку установлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення №27 від 24.01.2008р.

За виявлені порушення Інспекцією підраховано та виставлено претензію ДП «Берегометське лісомисливське господарство» на суму 1,5 млн.грн. для добровільного відшкодування шкоди заподіяної території природно-заповідного фонду Чернівецької області, - повідомили БукІнфо в Державній екологічній інспекції Карпатського округу.