Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині пачкарі втікали від прикордонників так, що не чули попереджувальних пострілів

  • 1169

КОНТРА і БАНДА /


На Путильщині та Сторожинеччині прикордонники Чернівецького загону за добу двічі з попереджувальними пострілами переслідували правопорушників.

 

Обидва випадки трапилися вчора, 12 листопада, в межах відповідальності відділів «Селятин» та «Красноїльськ».

Першими кому довелося організовувати пошукові заходи були прикордонники відділення «Біла Криниця» відділу «Красноїльськ». Саме тут, за допомогою тепловізора, прикордонний наряд виявив групу осіб, що прямувала в сторону кордону. Однак, при спробі затримати правопорушників, останні вдалися до втечі.

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, не зупинили втікачів й попереджувальні постріли у повітря. Під час переслідування пачкарів прикордонниками за 150 метрів до кордону виявлено дерев’яний місток, який правопорушники планували використати для перетину контрольно-слідової смуги. Пізніше, посеред лісу було знайдено й покинуті контрабандистами майже 5 тисяч пачок сигарет марки «Фэст».

Схожий випадок трапився й на ділянці відділу «Селятин», де військовослужбовцям відділу прикордонної служби типу «С» також довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів у повітря, під час переслідування втікачів. Цього разу пачкарям теж вдалося покинути місце правопорушення, щоправда, як і попередникам без товару, його прикордонники знайшли неподалік місця виявлення правопорушників. Ящики з майже трьома тисячами пачок сигарет, обгорнутим чорним поліетиленом втікачі, мабуть, ще й намагалися приховати серед лісу, адже прикордонникам довелося чимало часу потратити, аби їх віднайти.

Варто сказати, що в обох випадках прикордонники вилучили понад 7,5 тисяч пачок сигарет різних марок.