Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Буковина не готова до другої хвилі епідемії коронавірусу. Від початку пандемії чиновники не зробили жодних висновків, - Ольга Кобевко (ОНОВЛЕНО)

  • 4611

ЯКА Ж ПРАВДА? / 

 

Залишається гострою проблема забезпечення хворих киснем. Зберігається дефіцит кисневих точок в інфекційному відділенні обласної лікарні. Не вистачає кисневих концентраторів. Часто лікарям доводиться ділити один апарат між двома пацієнтами. Або, ще гірше, обирати, кому саме надати допомогу, - про це йдеться у сюжеті на YouTube каналі Чернівці LIVE за участю лікарки-інфекціоністки Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольги Кобевко.

На оголошення цієї інформації у соціальних мережах лікаркою-інфекціоністкою Ольгою Кобевко місцева влада відреагувала категорично – заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак звернулася із заявою до СБУ та Нацполіції, щоби перевірити, цитуємо: "На кого озвучений лікаркою меседж мав бути розрахований".

У час війни з вірусом влада повинна об’єднувати зусилля з громадськістю та професійною медичною спільнотою, а не чинити тиск на лікарів, які публічно говорять про наявні проблеми.
 
 
Коронавірус в Україні набуває все більш загрозливих форм. Кількість випадків хвороби не зменшується, а потроху зростає. Водночас підготовленість лікарень в Україні незадовільна, адже бракує засобів, які можуть врятувати життя людей.

Завдяки волонтерам і спонсорам від квітня Чернівецька обласна клінічна лікарня забезпечена засобами захисту і з цим немає проблем. Але є проблема з забезпеченням засобів допомоги пацієнтам. Про це в ефірі програми "Ти дивись!" на 24 каналі розповіла лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко.

"Це кричуща проблема, яка існує від початку весни і не розв'язується до сьогодні, 8-й місяць пандемії – це страшно", – пояснила вона.
 
 
 

Жодні погрози чи залякування не змусять медиків мовчати, адже людське життя завжди буде для лікаря пріоритетом, – наголошує Ольга Кобевко.