Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чиновника управління освіти міської ради, який у 2017 році вимагав від підпримця 230 тис грн хабара за сприяння у виграші державних закупівель, посадили на 6 років

  • 898

СПОЧАТКУ ВИПРАВДАЛИ, А ПОТІМ ЗАСУДИЛИ / 


Чернівецький апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, скасував виправдувальний вирок посадовцю Чернівецької міської ради, якого прокуратура обвинувачувала у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Встановлено, що начальник групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти Чернівецької міської ради вимагав від суб’єкта господарювання 230 тис грн неправомірної вигоди за сприяння у виграші державних закупівель. Його було затримано у березні 2017 року під час отримання 30 тис грн неправомірної вигоди.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури, спочатку Шевченківський районний суд м. Чернівці своїм рішенням від 15.10.2019 виправдав чиновника у зв`язку з відсутністю в його діях складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Однак, Чернівецька місцева прокуратура оскаржила виправдувальний вирок в апеляційному порядку. Як результат – чоловіка визнано винним в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки, з конфіскацією майна.
 
Обвинуваченого взято під варту із зали суду.