Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Минулої доби від ускладнень від COVID-19 померли четверо буковинців, ще один з підозрою

  • 976

ТЕМА №1 / 


За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано п’ять летальних випадків. У чотирьох померлих коронавірус був підтверджений, ще в одного померлого була підозра на коронавірус. Про це пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку облдержадміністрацію. 

 

Помер чоловік 1959 року народження, із Хотинського району. Коронавірус у нього підтверджено. Мав двобічну полісегментарну пневмонію, ішемію, стенокардію напруги, постінфарктний кардіосклероз. Помер у Хотинській ЦРЛ.

 

Не стало чернівчанки 1948 року народження. Хворіла на COVID-19, важку двобічну полісегментарну пневмонію, цукровий діабет, ішемію, дифузний кардіосклероз, гіпертонію. Мала також деформуючий артроз кульшового суглоба. Померла у міській лікарні №1.

 

Помер чоловік 1951 року народження, із Чернівців. Хворів на коронавірус, важку двобічну тотальну пневмонію. Мав також атеросклероз судин нижніх кінцівок, тромбоз підколінної артерії, ішемію, дифузний кардіосклероз, цукровий діабет. Помер у обласній лікарні.

 

Померла жінка 1936 року народження, жителька Глибоцького району. Мала COVID-19 та двобічну вірусно-бактеріальну полісегментарну пневмонію. Померла у Глибоцькій ЦРЛ.

 

Не стало чернівчанина 1969 року народження. У чоловіка була підозра на коронавірус. Мав двобічну пневмонію, ішемію, дифузний кардіосклероз, хронічну ниркову недостатність. Помер у психіатричній лікарні, де перебував через основне захворювання.

 

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 458.

 

Кадр з фільму В.Хабайла "Дихати"