Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Окремі перевізники підняли ціну у чернівецьких маршрутках до 15 грн

  • 2484

ШОКУЮЧИЙ "СЮРПРИЗ" /


У Чернівцях мешканці висловлюють обурення у соцмережах з приводу окремих приватних перевізників, які сьогодні раптово підняли вартість проїзду в маршрутках до 15 гривень за поїздку.


Як повідомили чернівчани molbuk.ua, зокрема, йдеться про маршрутні автобуси, які курсують до Калинівського ринку.

За словами місцевих мешканців, водії маршруток пов’язують своє рішення про подорожчання тарифу з рішенням обласної комісії з ТЕБ та НС, яким було обмежено роботу громадського транспорту.

"Приходить колега, жаліється що їхала на роботу, і водій 30-ї маршрутки сказав – раз сказали возити 50% то ціна за проїзд 15 грн", – повідомила користувачка Adelina Morelon.

Водночас у Чернівецькій міськраді стверджують, що про цю ситуацію їм відомо, хоча жодного конкретного факту, коли водії брали у пасажирів за проїзд 15 грн замість семи, не зафіксували.

"Перевізники, як і раніше, працюють в режимі спецперевезень. І діють виключно ті тарифи, які були затверджені раніше виконкомом. Ми таких фактів не фіксували. Але ми так само хотіли би, щоб таких фактів не було. Тому ми дали чітку вказівку перевізникам – жодного самовільного підвищення тарифів", – повідомив заступник міського голови Чернівців Дмитро Сірман.

Він також додав, що інформація про "маршрутки по 15 гривень" – поки лише "на рівні розмов".

"Хоча, розумію, що диму без вогню не буває. Але ми попередили перевізників, і маємо надію, що такого більше не повториться, якщо така ситуація і виникала", – додав Сірман.

Як відомо, 28 жовтня у Чернівцях, Новодністровську, Кіцманському, Хотинському та Кельменецькому районах, які перебувають у "червоній зоні" епідемічної небезпеки, громадський транспорт повинен заповнюватися лише на 50% від кількості сидячих місць. Таке рішення ухвалила днями обласна комісія з ТЕБ та НС. 
 
Фото МБ