Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Михайлішин - досвідчений політик, якого швидше за все у другому турі підтримають виборці інших кандидатів, - політолог

  • 1430

ПРОГНОЗ* /


На думку політичного експерта Михайла Шморгуна, другий тур мерських виборів у Чернівцях може бути несподіваним

 

Відкрита кампанія, яку проводив Віталій Михайлішин, та велика кількість зустрічей з чернівчанами, і вивели його у другий тур, показавши, що він лишається основним політичним гравцем у Чернівцях. Однак значна частина голосів була втрачена через брудні технології опонентів. Таку думку озвучив політичний експерт Михайло Шморгун.

 

«Так, наприклад, команда кандидата від партії влади розклеювала брудні листівки, які змінили явку людей старшого покоління. Вони не йшли на дільниці через те, що боялися там заразитися коронавірсуом. Це брехня, але вона свою справу зробила. Думаю, що до другого туру ситуація виправиться, і ми отримаємо зовсім інші результати», - заявив політолог.

 

 

На думку Шморгуна, результати другого туру будуть несподіваними.

  

«Михайлішин проводив відкриту кампанію, з великою кількістю зустрічей, що дало йому достатньо великий результат. І саме старше покоління, яке залякувалося опонентами, зіграло на те, що він мінімально поступився. Але я думаю, що другий тур може принести несподіванку. Михайлішин - більш досвідчений політик, і скоріш за все саме до нього будуть схилятися виборці інших кандидатів, які не пройшли до другого туру», - переконаний політолог Михайло Шморгун.

* політична агітація