Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній нагородив генерального директора ТОВ «Машзавод» Віктора Сідляра високою церковною відзнакою (ФОТО)

  • 1689

ВІТАЄМО! /


Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній, ще у липні цього року нагородив генерального директора ТОВ «Машзавод» Віктора Сідляра високою церковною відзнакою Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

 

Як зазначається у грамоті, відзнака Віктору Сідляру присвоєна за заслуги перед Помісною Українською Православною церквою, побожним народом та за жертовне служіння у збереженні дару життя.

 

За церковним календарем сьогодні, 27 жовтня, вшановують пам'ять Параскеви Сербської. У головному буковинському храмі ПЦУ, який носить ім’я цієї Великомучениці сьогодні відзнаку і грамоту генеральному директору ТОВ «Чернівецький Машзавод» після Служби Божої вручив митрополит Чернівецький і Буковинський Православної церкви України Данило.

 

Віктор Сідляр тепло подякував за високу заслужену нагороду, адже він особисто та підприємство, яке він очолює, завжди перебували на патріотичних позиціях, постійно підтримували відродження і становлення Української Православної церкви Київського патріархату, а згодом і створення Єдиної Помісної Православної церкви України.