Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Зима ще не скоро: на Буковині в найближчий тиждень триватиме «бабине літо»

  • 1097

КЛІМАТ МІНЯЄТЬСЯ... / 


Наразі температура повітря на Буковині вища за кліматичну норму. Листопад також буде теплішим за багаторічну норму. Станом на вчорашній день, середньодобові температури повітря на території Буковини були на 5 градусів вищими за норму. Про це у коментарі ІА АСС розповіла Тетяна Негадайлова, начальниця Чернівецького гідрометцентру.

 

«У найближчі дні, до четверга включно, із Середземного моря до нас надходитиме тепле повітря. Можна сказати, що зараз у нас триває справжнісіньке бабине літо», - розповідає Тетяна Негадайлова. Температура повітря у вночі коливатиметься у межах 5-10 градусів тепла. Вдень – 12-17 градусів вище нуля.

 

В п’ятницю через територію Чернівецької області пройде холодний атмосферний фронт, це буде пов’язано із циклоном, центр якого розташовуватиметься над Скандинавію. На території Буковини пройдуть помірні дощі, але вони будуть нетривалими, і вже у вихідні знову встановиться стійка погода.

 

«Денні температури у нас після проходження фронту дещо знизяться. Ми їх очікуємо, до понеділка включно, у межах 7-12 градусів тепла, але вітер потім знову змінить напрямок на південно-західний і на територію області надійде чергова порція тепла. Завершення жовтня та початок листопада ми очікуємо вище кліматичної норми», - каже синоптик.

 

Також, за довгостроковим прогнозом Українського гідрометцентру, на території Чернівецької області листопад буде на градус теплішим за багаторічну норму.