Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

"Непобачені дебати": чому ж не працювало аналогове ТБ?

  • 1073
БРУДНИЙ ПРИЙОМ / 

Вчора, 23 жовтня, на телеканалі "Чернівці" мали б відбутися дебати за участю трьох кандидатів у мери Чернівців: Романа Клічука, Олексія Каспрука та Віталія Михайлішина. Як відомо,на них був присутній лиш один кандидат - Роман Клічук.

Проте цього не зміг ніхто побачити. Коли транслювалася передача, на телеканалі стався збій, у чернівчан перестало працювали аналогове ТБ. Так що ж це було: випадковість, чи, можливо, чиясь продумана тактика?

Журналісти 0372.ua спробували з'ясувати, що ж сталося насправді.

Одразу після телепередачі, Роман Клічук виставив пост у фейсбуці, в якому зазначив, що відключення телеканалу від ефірного мовлення не випадкове.
  


Сьогодні вранці "Чернівецький промінь", виставив допис, в якому,ніби-то з власних джерел, довідалися про те, що телеканал «Чернівці» відключили через борги, а не з політичних мотивів.
 

Скриншот допису Чернівецького променя

Директор "ТРК Чернівці" у коментарі журналістам 0372.ua повідомив про те, що вони тут ні до чого. Проблема була у провайдера ЧТ-2.

 

- «Я не знаю, в чому причина, але мені дуже дивно, що була проблема з трансляцією тільки нашого телеканалу. Більше ні з одним каналом не було таких проблем. Тому не можу сказати. Напевно, це просто проблеми в компанії ЧТ -2, яка є провайдером. Бо я бачив, що інші канали, всі виходили в ефір нормально. А про допис "Чернівецького променя" не чув інічого не бачив. Мені спочатку треба побачити, тоді я щосьзможу сказати. Але не думаю, що справа в цьому" - відповів Геннадій Сергєєв

Також сьогодні molbuk.ua виставив допис,в якому заперечується інформацію, що провайдер Т2-мовлення ніби-то відключав телеканал "Чернівці" від ефіру. Журналістам "Молодого буковинця" вдалося поспілкуватися із директором ТРК "ЧТ2" Анатолієм Євдощаком. Саме він і заперечив цю інформацію.
 
"У "ЧТ2" жодних проблем з обладнанням не було, нема і, сподіваюся, не буде. Ми – надійний партнер, і за рік нашої роботи жодних нарікань від клієнтів ми не отримували", – сказав він.
 
 

Тож думаємо, що тепер, і без пояснень зрозміло, чому ж так сталося. Це просто ще одна провокація у переддень виборів, адже вирішується доля кандидатів у мери: мати все або ж залишитися ні з чим. 

 

Дебати на ТРК "Чернівці". Фото: Чернівецький промінь