Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Вибори мера Сокирян: успішний молодий управлінець Олександр Гуменний від «Пропозиції» чи місцевий "латифундист"?

  • 2275

СОКИРЯНСЬКА ПРОПОЗИЦІЯ* /


На посаду мера міста Сокиряни балотується лише двоє кандидатів. Партія «Пропозиція» висунула кандидатом на цю посаду Олександра ГУМЕННОГО. І він – єдиний конкурент місцевому “князьку”, діючому голові районної ради, від якого, кажуть, люди вже втомилися. Сокирянами повинен керувати молодий і досвідчений управлінець, якого самі люди підштовхнули балотуватися на мера.

 

Професійна біографія Олександра ГУМЕННОГО - секретаря Сокирянської міської ради – цікава тим, що він прийшов на цю посаду, яка кажуть, із самих низів. Кар’єру робив крок за кроком.


У Сокирянах за багаторічного мера Василя Равлика, який балотується до Чернівецької обласної ради від «Пропозиції», було багато зроблено. Олександр Гуменний має плани зробити життя громади ще комфортнішим. Планів у нього багато, і сподіваємося, сокирянська громада зробить правильний вибір.

Адже від вибору 25 жовтня буде залежати, яке майбутнє чекає на Сокиряни найближчі п’ять років: чергова п’ятирічка у стилі «брєжневського застою” чи гармонійний розвиток громади на чолі із молодим і досвідченим Олександром Гуменним.

ПРО ДОСВІД РОБОТИ ОЛЕКСАНДРА ГУМЕННОГО

В органах місцевого самоврядування працюю з 2003 року. Починав, як кажуть, із самих низів: спочатку – водієм, згодом обійняв посаду спеціаліста з питань соціального захисту населення та житлових питань. У 2010 році був обраний депутатом міської ради і став секретарем міської ради. У 2015 році знову балотувався у депутати і став секретарем вдруге.

ПРО ТЕ, ЧОМУ ВИРІШИВ БАЛОТУВАТИСЯ У МЕРИ

Коли працював фахівцем із питань соціального захисту населення та житлових питань, добре вивчив проблеми людей. Думав, як їх вирішити, дізнавався, які у людей потреби. Коли став секретарем міськради, було багато іншої роботи: сесії, виконкоми,протоколи…
 
Дуже часто, коли спілкувався з людьми, вони мене просили, щоб я балотувався на мера. Рішення йти дозрівало у мені майже рік. Сам я про це ніколи не думав, самі люди наштовхнули на цю думку.
 


ПРО ТЕ, ЧОМУ «ПРОПОЗИЦІЯ»


Мені сподобалося, що у цій партії – кваліфіковані люди, які є саме з органів місцевого самоврядування.

ПРО ТЕ, ХТО ВОНА – МІСЦЕВА КОМАНДА «ПРОПОЗИЦІЇ»

У нашій команді – кваліфіковані люди, частина з них теж працює в органах самоврядування. Серед нас – освітяни та люди інших професій. Якщо вони і я пройдемо до міської ради, мені буде приємно бачити їх у сесійній залі і спільно працювати і розбудовувати громаду.

ПРО СОКИРЯНСЬКУ ОТГ

За перспективним планом області, затвердженим Кабміном, зараз до Сокирянської ОТГ приєднані майже всі села району. З 2015 року, коли ми стали ОТГ, було зроблено немало. Зокрема, по місту були встановлені сміттєві контейнери для роздільного сортування.
 
Взялися за ремонт садочків, проводили фасадні роботи з утеплення. Ремонтували школи. У центрі міста було встановлено кольоровий світловий фонтан – коштами підприємців та місцевого бюджету, і він став окрасою Сокирян. Ремонтували дороги.

ПРО ПЛАНИ НА ПОСАДІ МЕРА

Зараз громада значно більша, то і більше буде роботи. Все буде по-новому. Але з допомогою старост, які будуть призначені у селах, а також самих громадян, будемо спільно працювати.

Для сіл першочергово треба налагодити роботу щодо надання всіх послуг, щоб це відбувалося на місцях. В кінці року, коли ухвалюватимуть бюджет, він буде загальний по всій громаді.

А до того треба встигнути ознайомитися з усіма проблемами сіл, аби при ухваленні врахувати потреби кожного села і міста. Щоб ніхто не був обділений.

Довідка:

Олександр ГУМЕННИЙ народився у 1982 році. Навчався в Сокирянській ЗОШ №1, в 1997 році вступив до Хотинського сільськогосподарського технікуму, здобув спеціальність «механізація сільського господарства».
З 2003 по 2006 рік навчався (заочна форма навчання) в Тернопільському державному економічному університеті.
Працював машиністом різальної машини Сокирянської районної друкарні, друкарем. Водієм Сокирянської міської ради.
У 2004 році отримав посаду спеціаліста І-ої категорії з питань соціального захисту населення та житлових питань.
У 2010 році обраний секретарем Сокирянської міської ради. У 2015 році обійняв цю посаду друге.
У 2018 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.
 

* на правах політичної реклами