Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Патріотизація мосту через Прут розпочалася: тепер, завдяки свободівцям, перила мосту стали червоно-чорними (ФОТО)

  • 1132

ВИХІД ЗНАЙДЕНО! І ЯКИЙ! / 


Червоний колір, яким (ще невідомі особи) закрасили синьо-жовті перила мосту через Прут в Чернівцях за наполегливістю свободівців відступає...

  

Патріотизація мосту через Прут розпочалася! Сепаратизм в Чернівцях і на Буковині не пройде пане Осачук. Вітається продовження громадської акції патріотизації мостів в Чернівцях і на Буковині, - написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

 

Нагадаємо, в Україні за останній час все більше і більше від перших осіб держави та області нівелюється повага до базових національних та державних символів. Це почалося на рівні офісу Президента України, коли запустився процес втягування України у сумнівні недопустимі домовленості з кремлівськими окупантами та ордловськими сепаратистами. На місцях перші особи обласних адміністрацій почали відкрито проявляти свою зневагу до потреб відзначення та вшанування національних та державницьких свят і заходів спільно з громадськістю.

За інформацією Віталія Мельничука, у Чернівецькій області так сталося і з Головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком, - відмова і ігнорування святкування Дня Соборності України 22 січня, ряду інших святкувань та відзначень і до вшанування Дня Захисника України 14 жовтня. Щодо цього представники патріотичних сил та громадськості неодноразово публічно висловлювалися та зверталися до відповідних служб та органів.

Далі, більше… цинічним стало на початку липня перед приїздом Президента України в Чернівці фарбування в червоний колір мосту через річку Прут, по якому передбачався проїзд Володимира Зеленського. В інформаційному матеріалі телеканалу ТВА. У Чернівцях пофарбували в червоний колір міст через Прут (фото справа), як у «сонеті» Осачук «лірично» зазначив «У своєму ліричному дописі він попросив водіїв задля безпеки не фотографувати “оновлений” міст під час руху. Зауважив, що хай цим займаються пасажири. “Два кольори мої… червоний то любов…” – але і безпека, видимість, привабливість історичної конструкції мосту через річку Прут під Чернівцями. Попри великі виклики, які ми маємо вистачає сил і на такі дрібні справи).

Ще несподіваніше зухвалість до державних символів проявилася в Голови Чернівецької ОДА після того, як Осачук напередодні святкування Дня міста Чернівці вимагав від керівництва Музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської поставити в театрі герб подібний до московського…

Сталося це саме напередодні другого приїзду Президента України в Чернівці, коли громадськість тав місцева влада готували заходи до Днея міста та в честь 115 річниці від дати побудови будівлі театру. Замість українського Герба з Тризубом, Осачук хотів встановити один із гербів Габсбургської імперії з двохголовим орлом, який дуже нагадує кремлівські герби – зокрема міста Москви…

Апогеєм зухвалості та зневаги до всього українського можна рахувати обставини, коли вже минулого тижня невідомі, (чи може й офіційні комунальні служби) з мовчазної згоди (а можливо за наполяганням керівництва Чернівецької ОДА) почали червоною краскою замальовувати синьо-жовті перила мосту через Прут вже в Кіцмансько-Вижницькому напрямку.

Свободівці вважають подібні дії керівництва Чернівецької ОДА та насамперед Голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука яскравим прикладом антидержавної діяльності та наругу над державними символами, такими як Герб України та державний Прапор України і залишають за собою право запущені подібним чином кольори переорієнтовувати на патріотичний лад.