Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

«Думайте, кого обираєте. Депутатом можна бути один-два терміни, решта - це приватизація міськради», - підприємець, екс-депутат Чернівецької міськради Охотський про місцеві вибори

  • 1943
ВІДВЕРТО ПРО НАБОЛІЛЕ /

Відомий буковинський підприємець, екс-депутат Чернівецької міськради Олег Охотський поділився своїм баченням та думками щодо місцевих виборів, які відбудуться всього за тиждень – 25 жовтня.

Звертаючись до своїх друзів та читачів на персональній сторінці у Фесбук, Олег Охотський, який раніше вже був депутатом, застерігає виборців від необдуманих кроків, пояснює, як можна легко помилитися у своєму виборі, орієнтуючись на красиві біг-борди, обличчя кандидатів та оманливі гасла, водночас дає цінні поради з власного досвіду, як цього уникнути та на що, перш за все, потрібно виборцю звертати увагу.
 
Дорогі друзі по Фейсбук спільноті!
 

Хочу розповісти Вам своє бачення відповідального голосування на виборах 25 жовтня. Я переконаний, що партійні гасла і фотографії кандидатів на бордах працюють на не думаючий електорат, оскільки симпатична зовнішність не вирішить наших з Вами міських проблем, а гасло типу (голова Чернівців), мало того, що не чесний на тлі чиєїсь гарненької фотографії, він ще й не скромний! Я глибоко переконаний, що місцеві вибори - це не битва партій, у кого красивіша назва, або хто крутіше намалює наш університет на партійному значку, і точно це не битва в місті й області партій всеукраїнського значення!


Голосувати треба за особистість, це битва особистостей, тобто за конкретну людину! У той же час, ми не можемо, маючи симпатію до кандидата в мери, голосувати за всіма бюлетенями (до міста, до району, до області) за партію цього мера! Адже якщо мер - хороший, але при цьому в команді в область балотується злодій, у район йде нездара, а в міську раду йде людина, яка п'ятнадцять-двадцять років сидить в депутатах, сприймаючи міськраду, як свою власність, вже точно потрібно визначатися на інших партіях та інших кандидатів.

Я не підтримую жодного кандидата в мери і немає партії, яку я підтримую. Моє завдання - нагадати Вам, що саме Ви все вирішуєте!

Хто такий депутат? Депутатом можна стати на виборах за партійними списками або виборах зі списку кандидатів в округах по територіях. Завданням депутата, як правило, є представлення інтересів виборців у владних структурах, захист їх прав, закріплених в Конституції і законах. Зверніть увагу (представлення виборців і захист їхніх прав) !!! Я не думаю, що Ви назвете більше п'яти депутатів з 42 (мова йде про Чернівецьку міськраду), які чітко займалися захистом Ваших прав. А що робили інші 37 ? Робіть висновки і правильно, за совістю голосуйте!

Я глибоко переконаний, що депутатом можна бути один, максимум дві каденції, решта - це приватизація міськради і величезне бажання бути довічним депутатом.

Я був депутатом міської ради Чернівців 4,5 роки. Очолював комісію з питань житлово-комунального господарства. Будучи депутатом, створив свій штаб, найняв людей і всі ті роки займався проблемами міста і городян. Я розглянув понад три тисячі реальних заяв людей. Моя робота і сім'я відійшли на друге місце!

Працюючи в міськраді я був вичавлений, як губка, бо віддав цій роботі все своє вміння і весь свій час! Наступних п'ять років я так би не працював, я би вже царював, як це багато хто зараз робить.

Тому більше я ніколи не йшов в депутати і більше не піду, хоча практично всі партії запрошують до себе у списки. Людей, які довічно сидять там, я і не розумію і не підтримую.

Найближчих п'ять років розвитку і відновлення нашого міста в Ваших руках !!!

Олег ОХОТСЬКИЙ