Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Вижницька «ПРОПОЗИЦІЯ»: до міської ради йдуть громадський активіст Роман Єрема та ексголова Вижницької РДА Руслан Сенчук

  • 1010

ДОСТОЙНА ПРОПОЗИЦІЯ /


Кандидати у депутати Вижницької міської ради від партії «ПРОПОЗИЦІЯ» кажуть: треба зробити все, аби не дозволити у їхній громаді зупинитися реформі децентралізації.

  

У команді Вижницької «ПРОПОЗИЦІЇ» - люди різного віку і професій. Вони кажуть, той позитивний результат, що дала децентралізація, потрібно втримати і продовжувати. У списку кандидатів до Вижницької міської ради, зокрема, - громадський активіст Роман Єрема та ексголова Вижницької РДА Руслан Сенчук.

 

Руслан СЕНЧУК (справа) був заступником голови Чернівецької ОДА, чотири роки очолював Вижницьку райдержадміністрацію. Отож добре знається на місцевому самоврядуванні. Протягом більш як 3 років перебування на посаді голови РДА, довелося пройти через чимало серйозних викликів: війна, мобілізація, скрутна економічна ситуація, впровадження реформ у всіх сферах життя держави… Але Вижниччина достойно все пережила, тримаючись в першій п’ятірці в Чернівецькій області.

 

Роман ЄРЕМА - депутат Вижницької міської ради VII скликання, у 2015-2020 роках очолював Вижницький територіальний центр соціального обслуговування населення. 

 

А ще Роман – громадський активіст, заснував громадську організацію «Центр розвитку громад: ідея, дія, результат», яка має на меті розбудовати місцеву демократію, правовий захист жителів та громадян, сталий економічний розвиток громад Вижницького району.

 

До Вижницької об’єднаної громади входять десять населених пунктів. Вижниця і Виженка – місця, які дуже полюбляють відвідувати туристи.

 

«Саме тому ми, як кандидати у депутати, говоримо про розвиток зеленого туризму та максимальну популяризацію мінеральних джерел, що є на території громади, - розповідає Роман Єрема. – Окрім цього, треба розвивати у громаді кооперацію, тобто створювати кооперативи: бджолярів, кооперативи з вирощування равликів, дикоросів (гриби, ягоди, лікарські трави). Розробляти інвестиційні проекти для переробки продуктів садівництва та городництва».

 

Роман додає: «Вижницька команда «ПРОПОЗИЦІЇ» - це люди, яким не байдуже. Не байдуже, що відбувається на їхній вулиці, у їхніх місті чи селі, у громаді. Чому ми всі у «Пропозиції»? Бо це партія, яка чітко декларує те, що місцеве самоврядування –це основа розвитку держави і що об’єднані громади мають отримувати якнайбільше повноважень».
 
 
 

Кандидати у депутати до Вижницької міської ради від партії «ПРОПОЗИЦІЯ»:

 

Роман ЄРЕМА.
Руслан СЕНЧУК.
Марина НАХАМКО.
Ніна ДАВИДЕНКО.
Василь МОСКАЛЮК.
Іван ІВАНЮК.
Марія ГУЛЕЙ.
Юрій МАВЧУК.
Олексій ПАЛІЙ.
Наталія ГЕРЕЦУН.
Віктор БЕНДИВ.
Олена ВАТРИЧ.
Ігор ЛАШКІБ.
Ярослав ПАУШАК.
Олександр ПРІЦ.
Мар’яна СЕМОВИНЮК.
Ніна ТОНІЄВИЧ.
Олександр ФЕДОРАЩАК.