Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

"Слуга" Другановський закликав Зеленського додати ще одне питання до опитування про створення у Чернівцях вільної економічної зони, щоб побудувати свою "кремнієву долину"

  • 2276

КАКОЙ ПОЛЬОТ МИСЛІ! /


Один із кандидатів на посаду Чернівецького міського голови, керувник обласного штабу "Слуги народу" Віталій Другановський вирішив не обмежуватися фантазіями про будівництво набережної на Пруті у Чернівцях.

 

Він просто взяв і написав відкритого листа президентові Зеленському, запропонувавши йому додати до опитування шосте запитання - чи підтримують чернівчани стоврення у своєму місті "вільної економічної зони" для будівництва власної "кремнієвої долини". Ось так - ні більше, ні менше. Цей лист місцевим ЗМІ вранці розіслала прес-служба Другановського.

 

У листі Другановський, зокрема, зазначає, що "Чернівці здавна славилися як місто підприємців, в якому і зараз живуть талановиті та працьовиті люди. Але відновлення економіки нашого міста після завершення пандемії, без спеціального інвестиційного режиму, відбуватиметься протягом десятиріч. Якщо не вжити термінових заходів, Чернівці ризикують «прославитися» як місто збанкрутілих підприємців".

 

Він пропонує Зеленському для залучення коштів на купу придуманих в надрах виборчого штабу проектів надати Чернівецькій області статус "вільної економічної зони хоча б на перехідний період – до завершення світової економічної кризи, спричиненою пандемією – на 5-10 років".

 

"Щоб ми за цей час змогли відбудувати економіку Буковини, а, може, й встигли збудувати українську «кремнієву долину» у наших Чернівцях", - йдеться у відкритому листі.

 

"У зв’язку з цим, прошу Вас, Володимире Олександровичу, розглянути можливість до анонсованих Вами п’яти питань додати шосте питання, яке пропоную сформулювати так: «Чи підтримуєте Ви створення в Чернівецькій області вільної економічної зони «Чернівці»?». Знаю, що зараз складно всій країні. Але від прискореного економічного розвитку Буковини виграють всі українці!", - зазначає Віталій Другановський.