Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Підписані угоди про будівництво під’їзних шляхів до КПП «Шепіт» і КПП «Дяківці»

  • 2091

ЗРУШИЛИ З МЕРТВОЇ ТОЧКИ? /


У четвер голова обласної ради Іван Мунтян на кордоні з Румунією передав документи на підписання угоди про втілення транскордонних проєктів будівництва під’їзних шляхів до КПП «Шепіт» і КПП «Дяківці» у рамках проєкту «Україна - Румунія 2014-2020» - і вже у п’ятницю вони, підписані румунськими партнерами, повернулися до Чернівців. Про це Іван Мунтян повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

 

«Крім кількох транскордонних проєктів, до яких обласна рада долучилася як партнер по лінії медицини (зокрема, це реконструкція відділення променевої терапії онкодиспансеру, створення відділення невідкладної допомоги, телемедичного центру в ЛШМД), ми максимально налагодили співпрацю з румунськими партнерами щодо будівництва під’їзних шляхів до КПП, - каже Іван Мунтян.

 

- Щодо КПП «Шепіт» ми успішно пройшли другий етап відбору серед інших проєктів у Регіональному бюро транскордонного співробітництва в Сучаві. Цей пункт із дорогою до нього дозволить почати розблокування практично відірваного від світу через бездоріжжя Путильського району. Аналогічний проєкт, домовленість про який також була досягнута під час наших особистих зустрічей у Ботошанському повіті, переданий у Ботошани – це щодо будівництва під’їзних шляхів до КПП «Дяківці». Там партнером за моєю пропозицією виступає наша обласна Служба автомобільних доріг. Адже за правилами, одна обласна рада не може бути одночасно партнером у двох однотипних проєктах. Отже, сьогодні ці документи вже підписані!»
 


Іван Мунтян нагадав, що це і є та конкретна робота, про яку він говорив днями на Форумі Карпатського Єврорегіону «Карпати - 2030», організованому Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон «Карпати – Україна».