Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині другу добу поспіль госпіталізують рекордно велику кількість пацієнтів через COVID-19

  • 1596

А ВІРУС НЕ ДІВАЄТЬСЯ / 


За минулу добу до лікарень Буковини знову госпіталізовано рекордно велику кількість пацієнтів із підозрою або підтвердженим коронавірусом – 92 особи. Відтак ці госпітальні бази належать до найбільш завантажених в області та потребують збільшення ліжкового фонду.  Чернівецький обласний лабораторний центр дослідив 1034 зразки аналізів.

 

«Майже 100 госпіталізованих за минулу добу. Ще дві лікарні почали приймати хворих на COVID-19, додали ліжка у Сторожинці. Однак навіть за таких умов медичні заклади, які надають допомогу недужим на коронавірус, завантажені на 52,5%. Як відомо, аби вийти із «червоної» зони, цей показник має бути менше 50%», - повідомив у Фейсбук голова Чернівецька ОДА Сергій Осачук.   

 

Крім того, як повідомили у Департаменті охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, із 14 вересня як госпітальна база почала працювати психіатрична лікарня. Наразі тут лікують 13 інфікованих COVID-19 пацієнтів. Загалом для потреб таких хворих у цьому медичному закладі розгорнули 20 ліжок – 15 стаціонарних та 5 – реанімаційних. Також 20 ліжок для недужих на коронавірус додали у Сторожинецькій ЦРЛ.

 

Загалом у Чернівецькій області для лікування хворих із COVID-19 відведено 1220 ліжок, працює 18 госпітальних баз. Наразі вони завантажені на 52,5%. Раніше найбільшу кількість пацієнтів, яких госпіталізували до медичних закладів області протягом доби, фіксували 25 серпня. Тоді таких було 88.

 

У лікарнях області станом на 15 вересня перебувало 640 людей. Із них у 385 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою. У медичних закладах станом на 15 вересня лікують 73 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 48, на апаратах штучної вентиляції легень – 2. 189 пацієнтів у лікарнях Чернівецької області перебувають на кисневій терапії.

 

Водночас 76 буковинців сьогодні одужали від коронавірусу.