Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Глибоцька громада отримала відзнаку в номінації конкурсу "Успішна громада Буковини"

  • 1466

ЩИРО ВІТАЄМО! / 

Сьогдні, 11 вересня, у ошатній залі Глибоцької ОТГ було вручено почесну відзнаку за участь у конкурсі «Успішна громада Буковини» та за почесне ІІ-е місце, яке виборола Глибоцька громада, - пише сайт
Глибока.Інфо

Нагадаємо, конкурси «Найкраще село Буковини» та «Успішна громада Буковини» оголосили до Дня Незалежності та 80-річчя утворення Чернівецької області. Конкурсанти повинні були зняти відеоролик тривалістю до 2-х хвилин про свій населений пункт. Переможців обрала експертна комісія. До уваги брали кількість голосів, які відео набрало у соцмережах, а також низку інших критеріїв.

Відзнаку вручити прибула Директор Департаменту комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації – Вікторія Гатрич.

 

 

Вчора Глибоцька громада отримала відзнаку в номінації конкурсу "Успішна громада Буковини". Дякую всім хто долучився, хто готував ролик, хто голосував у соціальній мережі, хто агітував і переконував інших. Номінація "Найактивніша громада Буковини" дісталася нам завдяки Вашій підтримці! Дякую експертам Чернівецької ОДА за високу оцінку нашої роботи. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк.