Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині тричі за добу на кордоні вилучали сигарети та двічі автомобілі (ФОТО)

  • 1630
КОНТРА і БАНДА / 

Тричі за добу, на кордоні з Румунією прикордонники Чернівецького загону виявляли спроби незаконного переміщення тютюнових виробів до сусідньої країни. Так, вчора близько 22 години на ділянці відділу «Селятин» прикордонники виявили групу контрабандистів. Останні зрозумівши, що їх викрито покинули товар та вдалися до своєї традиційної тактики – втечі.


На місці виявлення порушників стражі кордону знайшли майже 3 тисячі пачок сигарет марки «Ashima», що знаходилися за 50 м до кордону з Румунією. Надалі усі виявлені тютюнові вироби буде передано співробітникам Буковинської митниці ДФС.

Ще дві спроби незаконного переміщення тютюнової контрабанди не допустили прикордонники Чернівецького загону спільно з працівниками Буковинської митниці в пункті пропуску «Порубне», в ніч з 9 на 10 вересня.
 


В обох випадках тютюнову контрабанду намагалися провести мікроавтобусами марки «Mercedes» мешканці Буковини. Обидва водії, 1969 та 1998 років народження, приховали тютюнові вироби в конструктивних особливостях транспортних засобів та у спеціально виготовлених тайниках. В одному з автомобілів прикордонники та митники виявили 180, а в іншому 550 пачок тютюнових виробів різних марок.
 


Як інформує пресслужба Чернівецького прикордонного загону, за спробу незаконного переміщення тютюнових виробів обох буковинців позбавлено транспортних засобів та тютюнових виробів, сума вилучених транспортних засобів склала 770 тисяч гривень.
 
Фото ЧПЗ