Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Другановський просив вибачення у мене за образливі дописи у Фейсбуці, - голова ОДА Осачук

  • 2217

ВИБОРИ ПРИМИРИЛИ? / 


Керівник обласного осередку провладної партії «Слуга народу» Віталій Другановський попросив вибачення у нинішнього голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука за те, що поширив на своїй сторінці у Фейсбук образливу статтю про ніби-то зв'язки очільника області із олігархом Дмитром Фірташем. Про це у коментарі кореспонденту ІА АСС розповів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

 

«Я навчився не брати до уваги і не ображатися на людські слабкості. Такі дописи всього-на-всього демонструють людську слабкість і неправдиві дописи, брехливі, вони лише викривають неспроможність людини бути в адекватному діалозі. Ми цю сторінку перегорнули і голова обласного осередку партії «Слуга народу» у Чернівецькій області Віталій Другановський попросив вибачення за ті речі. Я їх прийняв. І в нас тепер рівні ділові робочі стосунки», - сказав Осачук.

 

Водночас голова обласного осередку партії «Слуга народу» Віталій Другановський у коментарі кореспонденту ІА АСС запевнив, що жодних образ між ним та головою ОДА немає. Натомість вони підтримують ділові стосунки, а обласний осередок провладної партії навіть радив Сергію Осачуку призначати конкретних людей на ті чи інші посади.

 

«З паном губернатором чай п'єм, проблемні питання обговорюємо. Якщо йому потрібна моя допомога, я йому з радістю її надаю. Якихось образ одне на одного у нас немає. Хіба в Сергія Осачука може бути образа на тих, хто йому порадив іти на цю посаду. Бо з тими проблемами, із якими він зіткнувся, я думаю, що він зараз не радий бути головою ОДА. Маю на увазі боротьбу із коронавірусом, і щодо кадрових питань. Бо я не знаю, де вони взяли ті кадри, які ми бачили, наприклад щодо керівника обласної освіти. Напевно, справді кадровий голод є. Ми пропонували свої кадри. Частково звернули увагу на наші пропозиції. Там, де дослухались до порад, є суттєве покращення. Там де вони на власні сили зважили, трохи інший результат», - сказав Віталій Другановський.

 

Також він зазначив, що готовий допомагати голові обласної державної адміністрації, якщо виникне потреба. 

 

Колаж: ІА АСС