Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецька облрада відкликала апеляцію про ліквідацію санаторію «Садгора»

  • 1148

ХОЧА Б ЦЕ РАДУЄ / 


За таке протокольне рішення проголосували більшість депутатів Чернівецької обласної ради сьогодні, 6 серпня. Обласна рада відкличе апеляційну скаргу на рішення Чернівецького окружного адміністративного суду проти ліквідації протитуберкульозного дитячого санаторію «Садгора». Про це пише депутат облради Василь Гостюк на своїй сторінці у Facebook.

 

«Щойно Чернівецька обласна рада прийняла протокольне рішення про відкликання апеляційної скарги на рішення про ліквідацію Обласного протитуберкульозного дитячого санаторі Садгора. Таким чином, облрада сама визнала помилковість свого рішення», - написав на своїй сторінці депутат.

 

Нагадаємо, у лютому депутати облради підтримали ліквідацію дитячого протитуберкульозого санаторію "Садгора" та ще двох аналогічних закладів області.

Водночас, як пише МБ,  працівники цих медзакладів виступали проти їхнього закриття. Зокрема, працівниця санаторію "Садгора" Тетяна Чобан наголосила, що не можна закривати протитуберкульозні санаторії, адже в країні може загостритися епідемія туберкульозу, яку буде важко подолати.

 

На початку червня Чернівецький окружний адміністративний суд скасував рішення облради про ліквідацію дитячого протитуберкульозного санаторію "Садгора". В облраді тоді заявили, що будуть подавати апеляцію на це рішення.