Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

500 доларів США за сприяння в переміщенні товарів через кордон – судитимуть прикордонника Чернівецького прикордонного загону

  • 1524
ЗНАВ НА ЩО ЙШОВ /

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Слідством встановлено, що 17 березня 2020 року прикордонник одержав неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США за сприяння у переміщенні через державний кордон медичних препаратів (анаболіків) поза митним та прикордонним контролем.

Таким чином, прикордонник обвинувачується у одержанні службовою особою неправомірної вигоди за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Чернівецького гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід - відділ внутрішньої безпеки Чернівецького прикордонного загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід».