Як обрати електробритву: підказки чоловікам

КОРИСНА ПОРАДА* /


Чисто виголене обличчя чи охайна борода — тільки чоловіки знають, скількох зусиль вартує їхній презентабельний вигляд. І якщо у жінок створюється враження, що мужчинам достатньо провести кілька разів лезом по обличчю й усе закінчено, то нехай згадають, як їхня шкіра реагує на різноманітні подразники — від механічних до косметичних.

 

Тож до вибору бритви потрібно підходити серйозно. Але й сама сильна стать не завжди розуміє, що їй потрібно.

 

Спробуємо розібратися у видах електробритв й особливостях роботи цих приладів, аби потім зі знанням справи замовити потрібну модель в інтернет-магазині «АШАН».

Чому саме там? Тому що це гарантія якісної сертифікованої продукції, широкий асортимент https://auchan.ua/britvy/, зручна доставка через «Нову Пошту» або кур’єром. До речі, якщо ви живете у місті, де фізично розташовані торгові точки мережі, то сформоване замовлення можна забрати самостійно в пункті видачі.
 
Розрізняємо за типом роботи

Є два типи електробритв:

1. Роторні.
2. Сіткові.

Роторні обладнані ножами, які обертаються навколо осі. Від гострого леза шкіру захищає диск-решітка. Загалом, гоління виглядає так: ви притискаєте голівки бритви до обличчя, волосинки потрапляють у проміжки решітки, а під нею зрізуються гострими ножами. Бритви цього типу гарантують найчистіше гоління, особливо, якщо виробник додав у модель плаваючі голівки, котрі легко ковзають по шкірі. Проте, через щільне прилягання в процесі гоління, ці електробритви можуть спричиняти подразнення.

Різальними елементами сіткової бритви є, сховані за густою сіткою, леза, які не обертаються, як у попередньому варіанті, а коливаються. Ці прилади не такі агресивні стосовно шкіри, не спричиняють подразнень, але й не голять настільки чисто, як роторні. Якщо ви носите вуса чи бороду, то сіткові стануть найліпшим вибором, а для гладкого гоління потрібно звернути увагу, якою голівкою обладнана модель:

• фіксованою — кут нахилу незмінний, бюджетний варіант;
• плаваючою — оскільки кут нахилу змінюється, легше підлаштуватися в проблемних місцях;
• плаваючою + рухомі леза — повторює контури обличчя.

Насухо чи з пінкою?

Виробники пропонують моделі для гоління:

• сухого — зручно в подорожах, відрядженнях, до того ж не потрібно витрачатися на пінки або гелі для гоління. Єдиний мінус — виникнення подразнень, оскільки ковзання по сухій шкірі часто призводить до мікротравм;
• вологого. Перед процедурою наносите засіб для гоління — і лезо легко ковзає обличчям, залишаючи гладеньку шкіру. З недоліків: потрібно купувати пінки-гелі, маніпуляція займає більше часу.

Додатковий функціонал, комплектація

Сьогодні можна обрати прилад, який буде максимально відповідати вашим потребам. Зверніть увагу на додаткові опції та комплектацію. Так, електробритва може мати:

1. Альтернативне джерело живлення (працювати додатково від акумулятора).
2. Док-станцію, в якій автоматично очищуються/дезінфікуються леза, заряджається саме обладнання.
3. Додаткові резервуари: для збирання волосся, автоматичного зволоження (у контейнер заливається гель).
4. Тример з регулюванням довжини зрізання.
5. LCD-дисплей, на якому висвічується інформація про наявний стан приладу.
6. Датчики зчитування інформації про особливості щетини (густота, довжина).
7. Охолодження тощо.

 

* На правах реклами 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації