Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На місцевих виборах матимуть змогу перемогти не політичні національні проекти, а місцеві авторитетні представники громад, - екс-нардеп Іван Рибак

  • 1339

РЕКОРД НЕДОВІРИ /


Пройшов всього один рік роботи ВР 9-го скликання. Рівень повної довіри до сьогоднішнього парламенту складає всього 1%. Це найнижчий рівень підтримки за всі роки Незалежності України. Попередній парламент було розпущено при повній підтримці на рівні 8%. Що далі? Хаос. Бо при такому надто низькому показнику рішення прийняті парламентом не сприймаються абсолютною більшістю населення, написав у своєму Фейсбук екс-народний депутат України Іван Рибак.

 

Про причини можна говорити багато. Це гвалтівники, любителі замовити в сесійному залі повій, порадники продати собаку і заплатити за комуналку, бажаючі стерилізувати жінок та багато інших. Але найгірше це делегімітизація найвищого законодавчого органу в очах суспільства, а це серйозна загроза для держави.


Тішить одне, половина опитаних схиляються того аби підтримати на місцевих виборах у жовтні саме місцеву партію, навіть якщо вона буде балотуватися лише в одній області, натомість майже 30% мають намір голосувати за відому національну політичну силу. А це означає, що на місцевих виборах матимуть змогу перемогти не політичні національні проекти, а місцеві авторитетні представники громад.