Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Кельменеччині люди просять відновити приміське залізничне сполучення з Чернівців до Ларги та від Ларги до станції Гречани на Хмельниччині, - Віталій Мельничук

  • 1388

ПРОБЛЕМА ПОТРЕБУЄ ВИРІШЕННЯ / 


Залізничне сполучення між Чернівцями та Києвом відновлюють, а людям на місцях вкрай потрібні і міжміські залізничні сполучення, - написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник голови обласної ради, очільник обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.


В кінці минулого тижня під час робочої поїздки в Новодністровськ та на Кельменеччину на зустрічах з мешканцями піднімалося одне з важливих питань для людей – відновлення місцевих міжміських залізничних пасажирських маршрутів. Для підприємців, держслужбовців, освітян, медиків та всіх мешканців районного центру та всього Кельменецького району, зокрема й Лівинців, Ленківців, Оселівки, Ларги та інших населених пунктів місцеве міжміське залізничне сполучення дуже важливе.

Після зустрічей по депутатській роботі від мешканців Ленківців та навколишніх сіл за ініціативою мешканця с. Ленківців Вадима Задорожного отримав колективну заяву з проханням звернутися до керівництва області якнайоперативніше відновити приміське залізничне сполучення з Чернівців до Ларги та від Ларги до станції Гречани на Хмельниччині.

Дуже непросто люди на місцях в селах пережили весняно-літній протикоронавірусний карантин, адже через відсутність транспортних пасажирських сполучень значна частина людей на довший час втратили роботу та засоби існування. І тепер люди очікують від депутатів та виконавчої влади всіх рівнів оперативних дій на відновлення пасажирських перевезень не лише автобусних але й залізничних маршрутів.
 


З огляду на потребу мешканців Чернівецької області на користування залізничним транспортом місцевого сполучення, як депутат обласної ради звернувся до керівництва Чернівецької ОДА з потребою невідкладно надіслати листа до керівництва «Укрзалізниці» з вимогою якнайоперативніше у повному обсязі відновити залізничне приміське сполучення на території Чернівецької області з тим, щоб функціонували в тому числі й залізничні маршрути Чернівці-Ларга та Ларга-Гречани.