Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Екс-нардеп Рибак різко відреагував на прийняття "слугами" ігрового закону: "Продаєш землю, виручені гроші програєш у гральні автомати"

  • 1190

ЧИМ ВОНИ ДУМАЮТЬ? / 


Народний депутат України минулого скликання Іван Рибак жорстко відреагував на сьогоднішнє прийняття монобільшістю Верховної Ради Закону про легалізацію в нашій країні ігрового бізнесу, зокрема, казино. Продаєш землю, виручені гроші програєш у гральні автомати.


Коротко про те, на що спромігся парламент 9-го скликання за майже рік роботи, - написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Іван Рибак переконаний, в повній безпорадності діяльності "Слуг народу".
 
"Жодного соціально значущого Закону, жодного полегшення ведення бізнесу, жодного інфраструктурного покращення: тобто нічого, окрім речей, які ще більше будуть скидати українців у прірву бідності", - написав він.

За словами екс-нардепа, найближчим часом депутати планують розглянути проект закону про мову та знищити здобутки нації у зародку. "Максим Заремський, Георгій Мазурашу я розумію що вам «какая разніца», але залишайтесь українцями хочаб у цього аспекті. Геть руки від української мови!", - додав Рибак.