Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Ghost of Hamlet's father або тінь Івана Мунтяна в облраді

  • 2936
БЮДЖЕТ СТЕРПИТЬ... А ЛЮДИ? /

Всі ми пам’ятаємо про відсторонення Вищим антикорупційним судом України Івана Мунтяна з посади голови Чернівецької облради, але ще не всі знають про продовження активної роботи його невтомних помічниць. Вони не лише справно отримують заробітну плату (це вже нонсенс), чи то за його дорученнями, чи самого Мунтяна активно катають по області і місту на службових авто. Знову ж таки за наші з вами кошти - кошти платників податків.

 

А бухгалтерія облради, нині під чуйним керівництвом першого зама голови Інги Маковецької, справно сплачує всі ці видатки. Для прикладу продемонструємо вас кілька копій подорожніх листів службового автомобіля, яким користується помічниця голови обласної ради (у нашій редакції вони є всі).

 

Сама ж Маковецька невдовзі стане фігурантом чергового кримінального провадження вже як виконувач обов’язки голови облради ради.

 

Нагадаємо, у Чернівцях апеляційний суд поновив на посаді колишнього директора комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" Анатолія Федорука, проте в облраді його знову відсторонили від посади. 

 

У день ухвалення судом цієї постанови, в.о. голови облради Інга Маковецька підписала розпорядження про відсторонення Анатолія Федорука з посади директора комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад". У документі вказано, що його відсторонено від цієї посади "на час створення та проведення комісійної перевірки комунального підприємства".

На час відсторонення Федорука від посади, його обов’язки Інга Маковецька поклала на головного інженера підприємства Миколу Рогозіна.

8 липня Анатолій Федорук звернувся до Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області із заявою про вчинення кримінального правопорушення. На думку Федорука, Інга Маковецька грубо порушила його конституційне право на працю.

 

Тут помилково вказано місяць "серпень". Слід читати "червень".

 

Як повідомлялося, голову Чернівецької облради Івана Мунтяна підозрюють у вимаганні 400 тис. доларів та отриманні 180 тис. доларів хабаря від місцевого підприємця за сприяння у передачі в довгострокову оренду та можливість подальшої приватизації бальнеологічного санаторію "Брусниця".

  

Раніше ВАКС обрав Мунтяну запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 005 520 грн 18 лютого застава внесена на рахунок Вищого антикорупційного суду. ВАКС продовжив зобов'язання голові Чернівецької облради Мунтяну до 1 серпня