Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Бурбак переконаний, що розслідування СБУ руйнівної повені на заході України розставить всі крапки над "і" у питанні, хто насправді вирубував ліси (ВІДЕО)

  • 3154
ЧИМ ДАЛІ В ЛІС... / 

Народний депутат України Верховної Ради двох попередніх скликань Максим Бурбак позитивно оцінив відкриття слідчими СБУ Івано-Франківцської області кримінального провадження за статтею "екоцид" у рамках розслідування руйнівної повені на заході України.


- Усі закиди на мою адресу про нібито "повінь Бурбака", яку напередодні місцевих виборів поширюють мережею, дуже нагадують ті голослівні звинувачення, які звучали рік тому. Знову відчувається присмак виборів. Я вітаю відкриття слідчими СБУ Івано-Франківської області кримінального провадження за статтею "екоцид" у рамках розслідування руйнівної повені на заході України. Впевнений, що слідчі ретельно дослідять питання, хто вирубував ліси, і хто повинен нести за це відповідальність. Я переконаний, що дане розслідування розставить всі крапки над "і" у питанні, хто вирубував ліси, вивозив, заробляв, а відповідальність за це перекидав з хворої голови на здорову. Я вже рік не при владі, будь ласка, розслідуйте. На жодні допити мене не викликали, але винен все одно я.

- Заливають в Інтернет відео із зображенням вагонів кругляка, але чомусь не кажуть, хто нині керує управлінням лісового і мисливського господарства. Борці за правду не повідомляють людям, що лісовим господарством області, вже при новій владі, керує колишній керівник лісового господарства Сокирянщини. Може варто запитати у Василя Козака, чий то ліс, - цитує політика Букньюс.
 


- Можна все життя витратити на те, щоб коменутвати чиїсь вигадки і написи на парканах. Дільність кожного державного діяча, який працює не на політичний момент, а на майбутнє держави, часто піддається критиці, а якісь його потрібні, але вкрай непопулярні рішення, не додають йому балів. Але цим державний діяч якраз відрізняється від політикана. На мене бездоказово навішали вирубування лісів, імідж Арсенія Яценюка так само цілеспрямовано знищували іншими вигадками. Тому я залишаю за собою право протидіяти цим та іншим подібним вигадкам у законний спосіб, - сказав Максим Бурбак у програмі «Постфактум» на телеканалі ТВА.