Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Сесія Чернівецької обласної ради зірвана через відкликання ОДА основного питання - проєкту рішення про зміни до бюджету (ДОДАНО НОВЕ ВІДЕО)

  • 3279

ХТО Ж КРАЙНІЙ? / 


Сьогодні мало відбутися пленарне засідання 38-ї позачергової сесії обласної ради VII скликання. У сесійній залі зареєструвалися 18 депутатів, кворуму немає. Сесію зірвано, відтак вирішили провести Збори депутатів, - пише видання Чернівці-Онлайн.

Нагадаємо, через епідемію коронавірусу сесії Чернівецької облради не було з лютого місяця, тобто вже 4 місяці крайовий парламент не збирався, а нагальних питань накопичилося чимало. Проте на сьогоднішньому позачерговому засіданні основним питанням порядку денного стояло внесення змін до обласного бюджету.

Як повідомив головуючий на сесії заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук, за годину до початку засідання від голови ОДА Сергія Осачука надійшов лист про відкликання проєкту рішення про зміни до бюджету. Кошти повинні були перерозподілити на ліквідацію наслідків паводку і боротьбу з коронавірусом. Але чомусь в ОДА в останній момент захотіли доопрацювати цей проєкт.

 

 
 
 


На Зборах депутатів, у які перетворилася сесія обласної ради, депутати запропонували провести погоджувальну раду та визначитися з проведенням вже чергової сесії, під час якої планують дати оцінку дій керівництва Чернівецької ОДА. Засідання погоджувальної ради спершу планувалася на сьогодні, однак через відсутність депутатів попередньо воно відбудеться у понеділок, 6 липня 2020 року.
  

 

Як повідомляє ІА АСС, перед початком проведення сесії голова бюджетної комісії облради депутат Михайло Березовський підійшов до першого заступника голови ОДА Богдана Ковалюка та звинуватив керівництво ОДА у зриві позачергової сесії.

 

Під час виступів депутати запропонували найближчим часом провести колегію облради та організувати вже чергову сесію. На ній хочуть дати оцінку керівництву ОДА. Зокрема, депутат Олександр Фищук сказав, що буде ініціювати рішення про висловлення недовіри першому заступнику голови ОДА Богдану Ковалюку через погану організацію роботи з реформи децентралізації.

 

Фото ІА АСС