Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Осачук вважає, що на Буковині система охорони здоров'я ефективно протидіє поширенню коронавірусу

  • 847

УСІ ТАК ВВАЖАЮТЬ? /


Система охорони здоров’я Буковини ефективно протидіє поширенню коронавірусу у нашому регіоні.

Про це під час пресконференції розповів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, пише molbuk.ua

Він також подякував медикам, які "тримають удар".

"Нікуди коронавірус із нашого життя 2020 року не зникне, ми змушені пристосуватися, бути пильними кожного дня. Наразі ситуація із ростом захворюваності в області стабілізувалася. Щодня позитивними виявляються 10-12% аналізів, які надходять до лабораторного центру, тобто це від 40 до 60 нових випадків. Невелика частина людей переносять хворобу у важкій формі, хоча більшість лікуються амбулаторно. Попри це, ми мусимо бути обережними та дбати про власне здоров’я і гарне самопочуття наших рідних", – зазначив Сергій Осачук.

Він також наголосив, що за минулі місяці вдалося повністю реалізувати ініціативу Президента Володимира Зеленського та виплатити медикам, які працюють із хворими на COVID-19, по 300% доплати.

"Попри те, що лікарні забезпечені засобами захисту, необхідними ліками, апаратами, нам не припиняють допомагати благодійники. Це дуже для мене символічно, адже єдиний формат порятунку – це взаємодія, і українці довели, що вміють один одному підставляти плече", – підсумував голова ОДА.
 
Фото пресслужби ЧОДА