Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Офіцери запасу з Буковини вибули до військових вишів щоб відновити військові навички (ФОТО)

  • 1198

СЛУЖУ НАРОДУ УКРАЇНИ! /


Більше десяти офіцерів запасу з Буковини, призваних на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, вибули до військових вишів щоб відновити військові навички. Після трьох місяців підготовки вони будуть призначені на посади у військові частини, переважно забезпечення, навчальні центри, склади, арсенали. Офіцери служитимуть виключно в місцях постійної дислокації частин та не залучатимуться до виконання завдань в районі проведення ООС.

 

Анастасія з Кельменецького району, єдина дівчина в команді, вирушає для підготовки в Академію сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного до Львова. Навчання на військовій кафедрі обирала, щоб в подальшому мати змогу проходити службу як офіцер. Дівчину цілком підтримують рідні, говорять, що армія їм давно близька, а відтепер в сім’ї буде вже двоє військових – батько та дочка.

 

Для Владислава із Заставнівщини призов також був очікуваним, як каже, ще по закінченні вишу. Про армійське життя чув багато з розповідей батька, учасника бойових дій, і вже тоді почав цікавитись військовою справою. Фізик-теоретик за фахом, хлопець працює вчителем інформатики та трудового навчання в школі. Не виключає, що згодом продовжить службу, уклавши контракт. Інакше, повернеться на попереднє місце роботи, де протягом терміну служби за ним, як і іншим працюючими, зберігається посада та середньомісячний заробіток.

 

Нагадуємо, на військову службу терміном 18 місяців призиваються офіцери запасу віком до 43 років, які пройшли курс підготовки на військових кафедрах, отримали первинне офіцерське звання, але не проходили військову службу в ЗСУ.

 

Під час служби офіцери перебуватимуть на повному державному забезпеченні, яке включає медичні послуги, харчування, речове майно, проживання та низку пільг. Їм надається щорічна тридцяти денна відпустка з виплатою на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення, яке становить в середньому п'ятнадцять тисяч гривень (залежно від звання та посади).

 

Після шести місяців служби офіцери можуть укласти контракт із ЗСУ та розпочати кар’єру кадрового офіцера.

 

 

Бажаємо легкої служби!

Прес-служба Чернівецького ОВК