Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Іван Рибак звернувся до діючих буковинських нардепів-слуг: "Відосики у Facebook щоп’ять хвилин про те, як ви дивитесь на «велику воду» та перерозхід коштів на канцтовари людям не допоможуть"

  • 1476

ЧИ ПРИСЛУХАЮТЬСЯ? /


Екс-народний депутат України Іван Рибак звернувся до діючих народних депутатів "слуг народу" від Буковини, з готовністю допомогти, посприяти та порадити у важкий час катастрофічного паводку для нашого краю. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

 

"Безліч підтоплених будинковолодінь, знищений урожай на городах місцевих мешканців, сотні кілометрів зіпсованих інтенсивними дощами та паводком доріг - мільйонні чи навіть мільярдні збитки зазнала Буковина за останні дні. Причини звісно, не обговорює лише лінивий, а от про ліквідацію наслідків поки не говорить ніхто", - пише екс-нардеп.

 

Я не буду критикувати наших місцевих нардепів за бездіяльність, але хочу звернутися до них із проханням. Відосики у Facebook щоп’ять хвилин про те, як ви дивитесь на «велику воду», та перерозхід коштів на канцтовари людям не допоможуть.

 

Я розумію, що у декого виникло бажання попіаритись на горі людей, показати як ти разом з ними засипаєш пісок у мішки і укріплюєш дамби, але функція депутата в іншому.

 

Ви просто повинні вже бути в Києві, спілкуватися з урядовцями і донести саме до цих людей інформацію про реальний стан справ у регіоні, бо саме ці люди будуть приймати рішення про виділення коштів з резервного фонду держбюджету.

 

Вчора та сьогодні отримую дзвінки від постраждалих буковинців та керівників органів місцевої влади Вижниччини, Кіцманщини, Путильщини та Сторожинеччини з проханнями підтримки.

  

Я завжди був і залишаюсь людиною якій не байдуже людське горе і доля краю. Так і сьогодні розумію, що потрібна допомога, тому провів ряд зустрічей у Києві в Центральних органах виконавчої влади з приводу паводків на Західній Україні, отримав запевнення у підтримці та не зволіканні з вирішенням даної проблеми.
 
Окрема зустріч з заступником голови Держводагенства Михайлом Хорєв вселяє надію у відбудову водної інфраструктури регіону, дамб та інших гідроспоруд на які прийнято рішення виділити майже 58млн.грн., для Буковинського регіону після комісії ТЕБ та НС під головуванням Прем’єр-міністра України.
 
Для якомога швидкого реагування Київ очікує документацію від регіональної влади, акти обстеження та дефектні акти, що підтверджують розміри завданих збитків, узагальнені кошторисні розрахунки на проведення аварійно-відбудовних робіт відповідно до постанови КМУ 415 від 29.03.2002р. «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету».
 

Врешті Іван Рибак закликав Максима Заремського та Георгія Мазурашу звертайтесь до нього за допомогою порадою.