Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Суд скасував рішення про призначення Цинтаря керівником Чернівецької обласної клінічної лікарні (ОНОВЛЕНО)

  • 7668
ДРУГА ПОРАЗКА МУНТЯНА / 

У Чернівцях суд скасував рішення конкурсної комісії щодо рекомендації голові обласної ради призначити керівником Чернівецької обласної клінічної лікарні Сергія Цинтаря.


Відповідне рішення Чернівецький окружний адміністративний суд ухвалив 12 червня, пише molbuk.ua

Позивачем у цій судовій справі є один з кандидатів на посаду генерального директора Чернівецької обласної клінічної лікарні Дмитро Домбровський..

Позивач просив суд визнати протиправним і скасувати рішення конкурсної комісії обласної ради з проведення цього конкурсу в частині визнання переможцем конкурсу Сергія Цинтара та рекомендації сесії Чернівецької обласної ради призначити його на посаду генерального директора "Чернівецької обласної клінічної лікарні".

Окрім того, Домбровський просив суд зобов’язати цю конкурсну комісію розглянути заяви та документи, подані іншими двома претендентами на посаду гендиректора лікарні, враховуючи відповідність претендентів єдиним кваліфікаційним вимогам, у тому числі вимоги щодо наявності у кандидата на посаду стажу роботи на керівних посадах для закладів обласного рівня не менше 7 років.

Разом з тим, позивач просив суд зобов’язати конкурсну комісію прийняти рішення про визначення переможця конкурсу, враховуючи відповідність претендентів єдиним кваліфікаційним вимогам, у тому числі вимоги про наявність у претендента на посаду стажу роботи па керівних посадах для закладів обласного рівня - не менше 7 років.

Чернівецький окружний адміністративний суд повністю задовольнив вказаний адміністративний позов; визнав протиправним і скасував рішення конкурсної комісії Чернівецької облради у частині визнання переможцем конкурсу Сергія Цинтаря та рекомендації сесії облради призначити його на посаду гендиректора Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Водночас суд зобов’язав конкурсну комісію облради розглянути заяви і документи, які були подані двома іншими кандидатами на цю посаду на момент 4 березня і прийняти рішення щодо можливості їх допуску до участі в конкурсі. Крім того, конкурсну комісію зобов’язали прийняти рішення про визначення переможця конкурсу, враховуючи відповідність претендентів єдиним кваліфікаційним вимогам.

У судовому рішенні вказано, що воно може бути оскаржене в апеляційному порядку повністю або частково упродовж 30 днів з дня його проголошення. 

 

*****

Головне фото МБ

 

До речі!

 

З достовірних джерел БукІнфо стало відомо про підготовку позову про скасування результатів конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Буковинський клінічний онкологічний центр». (Протокол конкурсної комісії #3 від 27.04.2020 р.)


Тоді переможцем визнано депутата облради Малишевського І.О., який серед іншого, також не має необхідного 7-річного стажу керівної роботи. Практика працевлаштування депутатів облради на керівники посади в комунальних установах в останні місяці каденції задля отримання голосів фракцій набула ознак пандемії.


Нагадаємо також про «працевлаштування» іншого депутата облради Штогріна А.І. директором Чернівецького обласного комунального підприємства «Буковинське агенство з будівництва та ремонту доріг, інфраструктури та планування території». 
І тут ще один фокус-покус: Штогрін А.І. є братом першого заступника голови облради Інги Маковецькоії, яка зараз виконує обов’язки голови облради замість Мунтяна!


Чисто буковинська «Санта Барбара»!