Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Майже 300 буковинців стали до лав Збройних Сил України

  • 1232

СЛУЖИМО НАРОДУ УКРАЇНИ /


Майже 300 буковинців цього річ стали захисниками, уклавши контракт у військових частинах Збройних Сил. Попри обмежувальні заходи, пов’язані з карантином, охочі будувати військову кар’єру продовжують звертатись до військових комісаріатів.

 

Як повідомляє прес-служба Чернівецького ОВК, набір кандидатів триває здебільшого в 14-ту окрему механізовану бригаду імені князя Романа Великого, що на Волині та в 80 окрему десантно-штурмову бригаду, підрозділ якої розміщений в нашій області. Є також пропозиції для бажаючих стати морськими піхотинцями. Найбільш затребуваними на сьогодні є посади екіпажів бойових машин, військових медиків та водіїв. Поряд із бойовими посадами рядового, сержантського та старшинського складу частини пропонують і не бойові, зокрема й для громадян, які не проходили військової служби.

 

Забезпечення військовослужбовців, незважаючи на складну ситуацію в країні, залишається стабільним. Розмір виплат залежить від вислуги, звання та займаної посади. До прикладу, командир роти отримує в середньому від 15000 грн., а на першій та другій лінії в районі ООС від 32000 грн та 21000 грн. відповідно. В десантників та морських піхотинців, у зв’язку з особливістю виконання завдань, забезпечення є вищим та починається від 12500 грн. в солдатського та від 16000 грн. в старшинського складу.

 

При укладанні першого контракту виплачується грошова допомога до 21000 грн., щорічно - кошти на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення.

 

За рахунок держави для військовослужбовців передбачене речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках також є безкоштовним. За бажанням військовий може орендувати житло, отримуючи за це грошову компенсацію.

 

Під час служби військовослужбовцю гарантовано збереження місця роботи, посади та середньомісячного заробітку.

 

Більше інформації про умови служби та перелік посад отримайте в Чернівецькому ОВК, чи в місцевих військкоматах. 
 
Телефонуйте вже зараз: (050)9480349, (0372)524349.