Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

16 грудня у виставковій залі Чернівецького художнього музею презентований «Подарунок до святого Миколая»

  • 6326
ТВОРЧІСТЬ / Напевно, святкувати день святого Миколая без виставки дитячих творчих робіт для юних художників неможливо. І, напевно, саме тому своєрідний «Подарунок до святого Миколая», адже саме так називається виставка, яку було відкрито 16 грудня у виставковій залі Чернівецького художнього музею, був презентований молодшим поколінням добре відомої в усьому світі чернівецької Арт-Студії «Музеум», багаторічною керівницею якого є Олена Миколаївна Михайленко.

Авторами експонованих робіт є Андрій Іванюк (11 р.) і Андрій (6 р.) та Олексій (10 р.) Рабушіни. Юні художники вже неодноразово приймали участь у різноманітних дитячих конкурсах, проектах та виставках і пані Олена Михайленко небезпідставно сподівається, що вони є достойною новою генерацією славетної художньої студії нашого міста.

На виставці представлено 30 робіт, виконаних у техніках акрилу та гуаші. У кожного автора відчувається улюблена тематика, але найбільш привертають увагу твори найстаршого з хлопчиків Андрія Іванюка, присвячені довгоочікуваним усіма дітьми зимнім святам.

Із творчістю братів Рабушиних відвідувачі музею вже мали можливість нещодавно ознайомитись під час виставки-конкурсу дитячого образотворчого мистецтва «Україна, в якій я хочу жити», в якому вони отримали премії за друге та третє місця у своїх вікових категоріях. До речі, їхні роботи, які приймали участь у конкурсі, представлені й на цій виставці.

Виставка експонуватиметься у художньому музеї до 10 січня 2011 року.


Довідка:

Андрій РАБУШІН. Народився у 2004 р. в м. Чернівці, навчається у ЗОШ №2. Участь у виставках: «Ріки єднають людей», інтернет-проект «До 90-річчя Декларації ООН про права людини», «Я в цей світ прийшов» (2009), «Я слухаю Шопена», «Україна, в якій я хочу жити» (2010).

Олексій РАБУШІН. Народився у 2000 р. в м. Чернівці, навчається у Чернівецькій гімназії №2. Участь у виставках: «Ріки єднають людей», інтернет-проект «До 90-річчя Декларації ООН про права людини», «Я в цей світ прийшов» (2009), «Я слухаю Шопена», «Україна, в якій я хочу жити», мистецька програма «Нові імена» (2010).

Андрій ІВАНЮК. Народився в 1999 р. в м. Чернівці, навчається у Чернівецькій гімназії №2. Участь у виставках: виставка, присвячена 45-річчю Дня космонавтики (2007); виставка, присвячена 600-річчю м. Чернівці (2008), конкурс під егідою ООН до міжнародного Дня захисту дітей (2009).Альберт КОМАРІ,
Для БукІнфо (с)