ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 25 Травня 2020

Прес-конференція Зеленського: активісти назвали 20 маніпуляцій в заявах президента

ЗЕ-МАНІПУЛЯТОР / 

Активісти Комітету виборців України проаналізували заяви президента Володимира Зеленського під час його прес-конференції за підсумками року при владі.


«Маніпулятивні твердження були фактично в половині відповідей президента. Зеленський досить часто маніпулював і перебільшував досягнення влади в таких питаннях як успішність боротьби з коронавірусом, підвищення заробітних плат, зниження ціни на бензин. Крім того, президент неодноразово суперечив сам собі», — розповів про підсумки аналізу глава КВУ Олексій Кошель.

За його словами, президент уникав незручних запитань і намагався перевести їх на жарти. Активісти також навели приклади маніпулятивних заяв Зеленського, а також аналіз кожного з них:

Чого ми досягли на зустрічі в нормандському форматі? На сьогодні у нас було три обміни. 75 осіб повернулися після Нормандської зустрічі. І зараз говоримо з РФ про можливий обмін після COVID-19

За результатами зустрічі в нормандському форматі, яка відбулася 9 грудня в Парижі, були домовленості про обмін полонених за принципом «всіх на всіх» до кінця року. Намір обміняти «всіх на всіх» також було підтверджено в Загальних узгоджених висновках Паризького саміту, опублікованих на сайті офісу президента, однак на практиці цей принцип реалізований так і не був.

Будемо боротися до кінця за Мінськ, тому що з Мінськом пов’язані санкції проти РФ

Санкції проти РФ дійсно пов’язані з Мінським угодами, проте раніше, будучи кандидатом в президенти, Зеленський фактично ігнорував цей факт. В. Зеленський заявляв: «Ми бачимо, що Мінські угоди не працюють, їх треба розширювати, підтягувати більше країн, західних партнерів». Ставши президентом, Зеленський змінив риторику по Мінським угодам.

Ні кума, ні військового друга я не призначив

За даними КВУ більше 30 осіб, які працювали в структурі Студії Квартал 95, її дочірніх організаціях, надавали послуги компанії, співпрацювали із Зеленським на професійній основі, були знайомими, друзями, родичами президента або його оточення отримали державні посади в час першого року президентства.

Частина з цих людей були призначені на роботу в органах безпеки держави або отримали суттєве підвищення в органах виконавчої влади.

При цьому в більшості випадків мова йде про осіб, професійний досвід яких не відповідав рівню займаних посад і які навряд чи б отримали такі посади, якби не перебування при владі. Зеленського. Той факт, що ці особи дійсно не є кумами чи військовими друзями президента, ситуацію не міняє.

Що стосується декларування нерухомості, грошей або бізнесу, якого, мені здається, немає у пана Баканова … такого чесного глави СБУ в Україні ніколи не було

За даними розслідування журналістів програми Схеми: корупція в деталях Іван Баканов займає керівну посаду в іспанській фірмі Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada, що є порушенням антикорупційного законодавства. У прес-службі СБУ заявили, що Баканов не займається діяльністю з моменту призначення на державну посаду.

Як тільки депутати не будуть голосувати, не захочуть, якщо вони лобіюватимуть інтереси тієї або іншої комерційної групи впливу на політикум України — одночасно не думаючи навіть ні про що, я буду розпускати парламент

Підстави дострокового припинення повноважень Верховної Ради чітко визначені в ст. 90 Конституції. Відповідно до Основного Закону президент має право розпустити парламент тільки в разі, якщо протягом одного місяця не сформовано коаліцію, протягом 60 днів після відставки Кабміну не сформовано новий, протягом 30 днів не відбуваються пленарні засідання.

Чи проводжу я співбесіди? В основному проводить прем'єр-міністр, якщо це стосується кадрової політики уряду

Президент відповів, що він або його оточення не впливають на кадрову політику уряду, проте раніше, відповідаючи на питання про призначення міністра культури Зеленський заявив: «У нас кадровий голод в країні. Я не можу знайти зараз хорошого міністра культури. Ми разом з прем'єром шукаємо». Також ЗМІ повідомляли, що на початку лютого в Офісі Президента проводилися співбесіди з кандидатами на посади міністрів і віце-прем'єрів, які повинні були увійти до нового уряду.

Що стосується пана Єрмака. Для мене це пусте. Я знаю хто проводив записи, я знаю для чого, я знаю, хто хотів шантажувати записами мене особисто. Смішно, що ніхто там ніяких грошей не брав, і ні слова не відео

Раніше в Офісі президента не заперечували факт справжності так званих «плівок Єрмака». На частині відео мова все-таки йде про можливе отримання грошових коштів. Зокрема, у справі приватного порту в Одесі, про що повідомляли журналісти Bihus.Info. Однак той факт, що фігуранти плівок не були призначені на посади, не знімає питань щодо того, чим займалися зазначені особи на відео і для чого взагалі проводилися так звані співбесіди.

Якщо буде велика підтримка народу України — я зможу про це (повторне балотування в президенти) думати. На весь список недостатньо буде одного терміну

Ця заява прямо суперечить обіцянкам, які давав Зеленський, будучи кандидатом в президенти. У передвиборчій програмі Зеленського зазначено: «Відразу хочу запевнити — йду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього».

Якщо сядемо зараз на машину і проїдемо всі заправки в Україні. Збільшилася ціна? Зменшилася ціна на бензин

Основною причиною зниження цін на автомобільне паливо стали не дії української влади, а обвал вартості нафти на світовому ринку через відсутність домовленостей між Саудівською Аравією і Росією про обмеження видобутку нафти.

Не у всіх, але середня заробітна плата в країні зросла

За даними Міністерства фінансів станом на березень 2020 по порівнянні з показниками 2019 середній розмір заробітної плати склав 11 446 грн. і зріс на 1209 грн. Однак темпи зростання значно нижчі, ніж в попередні роки. Станом на березень 2019 в порівнянні з показниками березня 2018 заробітна плата зросла на 1855 грн. Станом на березень 2018 — на 1630 грн. Станом на березень 2017 — на 1832 грн.

У нас в Омані навіть в той час не було посла. Якщо говорити про державний візит. У нас не було жодних стосунків. Дипломатичних, інвестиційних з такими країнами як Саудівська Аравія, Оман і т.д.

Оман відноситься до зони відповідальності Посольства України в Саудівській Аравії. Указом Президента від 19 жовтня 2015 Надзвичайним і Повноважним Послом України в Султанаті Оман за сумісництвом призначений В. В. Вахрушев. Також мали місце контакти на високому рівні. У 1993 р. відбувся офіційний візит прем'єр-міністра Леоніда Кучми в Султанат Оман. У 2002 і 2010 — офіційні візити міністрів закордонних справ А. Зленка та П. Порошенка в Султанат Оман.

Що за таємна поїздка в Оман? Це була моя приватна поїздка … Моя сім'я сплатила номер в готелі. … Я не брав з собою свій офіс. Я не брав своїх помічників

Згідно з інформацією Управління державної охорони на відрядження в Оман військовослужбовців, які повинні постійно здійснювати державну охорону Президента, було витрачено 59 499 грн. на проїзд і 14 820 грн. — на добові.

І про що ви говорите, що ніхто не знав? І ніхто не цікавився. Полетіла людина на 2−3 дня. Я не повинен про свою, мені здається, приватну поїздку говорити

У разі, якщо поїздка була суто приватною, не зрозуміло, чому Зеленський в Омані проводив зустрічі на державному рівні. Зате, якщо мова йшла про державну поїздку президента — про неї має бути публічно повідомлено.

Ми стали займатися іранської трагедією. До речі, в якій ми теж перемогли … для нас було дуже важливим визнання іранською стороною, що саме їхня ракета була направлена в наш літак, де загинули екіпаж і громадяни України

Офіційний Тегеран визнав, що літак МАУ помилково збили іранські військові під тиском лідерів західних країн. Цьому передували заяви лідерів Канади, США і Франції. Посольством України в Ірані було оприлюднено заяву, в якій зазначалося, що причиною аварії були технічні несправності двигуна літака. Пізніше заяву було змінено. Експерти критикували українську владу і дипломатів за недостатню швидкість і якість реакції на події.

Якщо людям не подобається влада і те, що роблю я і моя політика, будь ласка, для цього прийняли закон про імпічмент. І я хотів, щоб його прийняли, щоб ми стали цивілізованою країною, щоб у нас зміна влади пройшла, щоб вона була в мирному процесі

Запропонована процедура імпічменту надто обтяжлива і нереалістична. Закон Про особливу процедуру усунення президента України з поста був розкритикований експертами через те, що на практиці його норми фактично неможливо реалізувати.

Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене: «чим я можу допомогти владі»? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні, аптеки Черкас? Де наповнення держрезерву? Де його особисті гроші?

За даними ЗМІ, в кінці березня Анатолій Бондаренко перерахував 50 тис. грн. своєї заробітної плати на рахунок Черкаської міської інфекційної лікарні. Однак навіть без цього факту закликів з боку президента щодо особистих грошей міського голови, які повинні були бути витрачені на боротьбу з COVID-19, не є коректними. Адже це ж питання можна задати і самому президенту.

Я не лобіст їх (олігархів) інтересів. Вони не можуть натиснути на мене, щоб поставити ту чи іншу людину на посаду. Мені здається, вони навіть не хочуть, бояться, розуміють, що немає сенсу в тому, щоб мені це пропонувати

ЗМІ неодноразово повідомляли про присутність у владі осіб, пов’язаних з олігархами. Зокрема, про людей олігарха Ріната Ахметова в сферах, що стосуються енергетики. Також відомо про існування у фракції «Слуги народу» так званої «групи Коломойського».

Крім того, експерти неодноразово заявляли про розгляд лобістських законопроектів, пов’язаних з інтересами фінансово-промислових груп (зокрема, по тютюнового бізнесу). Тому, навіть в разі, якщо Зеленський особисто не сприяє призначенню ставлеників олігархів у владу, це не заперечує того, що такі люди дійсно присутні у владних кабінетах і впливають на прийняття рішень.

Що стосується «просто перестати стріляти». Це складний процес

Будучи кандидатом в президенти, Зеленський відзначав, що війна триває, в тому числі, через дії політиків, які зацікавлені в її продовженні. Як кандидат у президенти він заявляв: «Якщо у нас є хоч якась можливість цю війну закінчити, ми повинні зробити все для того, щоб припинили вмирати наші люди. Перш за все треба припинити вогонь. Просто припинити стріляти». У той же час, за майже рік президентства Зеленського на Донбасі було зафіксовано понад 4000 порушень режиму припинення вогню.

Ми боремося разом з COVID-19, і я бачу, що ми чесно, як мінімум в цьому напрямку, ми майстри спорту з боротьби з коронавірусом. Я в цьому впевнений. Візьміть статистику

Незважаючи на позитивну динаміку в питанні протидії коронавируса, організація карантину в Україні супроводжувалася низкою публічних скандалів. Зокрема, під час масового повернення заробітчан з-за кордону, після виникнення транспортного колапсу в Києві в зв’язку з закриттям метро, ​​при недотриманні карантину і відвідування церкви на Великодні свята, про діяльність ресторану Велюр, а також при отриманні гуманітарної допомоги з Китаю і роботу мережі гіпермаркетів Епіцентр.

Кінець епохи бідності в Україні 100% не прийшов. І не може наступити, поки в світі криза

Економічні проблеми в Україні почалися ще до початку кризи. Протягом останнього року погіршилися базові економічні показники. Зокрема, за підсумками 2019 промислове виробництво скоротилося на 0,5% (в 2018 зросла на 3%). Незадовільні економічні результати стали однією з причин відставки уряду Олексія Гончарука. 
Джерело: Новое время
Переглядів (1266) Коментарів (1) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Зеленський заявив, що їде в регіони, що постраждали від негоди. Буковину не назвав
2. Зеленського не змогли оштрафувати за кавування в Хмельницькому, бо він "недоторканий"
3. «Владу в країні перетворили на посміховисько». Богдан звернувся до Зеленського та заявив, що ним маніпулюють
4. Богдана стала псувати влада і він став конфлікним. Але я хотів зробити його генеральним прокурором, - Зеленський
5. Шоу триває: Зеленський розказав УП, що збирався заразити себе коронавірусом, «щоб країна побачила, що це не страшно»
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...