Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Поліція на Буковині намагалась покарати жінку, яка під час карантину продавала овочі біля свого будинку

  • 2846

ТАКА РЕАЛЬНІСТЬ /


У Глибоцькому районі поліція склала адміністративний протокол на керівницю фермерського господарства «Злагода-ТМІ», яка під час карантину продавала продукти на вулиці біля свого будинку. Згідно протоколу поліції на жінку планували накласти штраф за порушення правил карантину.

 

Проте, як пише ІА АСС, згідно постанови суду, жінку не покарали за це. Під час судового засідання обвинувачена не визнала свою вину та пояснила, що вона та члени її родини вирощують городину, яку реалізовують на ринку.

 

Проте, в силу встановленого карантину, вони не можуть здійснювати продаж продуктів, а тому, аби прожити вони прийняли рішення про продаж цих продуктів біля свого будинку. Крім того, обвинувачена зазначала, що вона навіть нічого не встигла продати, покупців у неї зовсім не було, а з приходом поліцейських вона зібрала виставлені нею овочі.

 

Заслухавши пояснення та дослідивши матеріали справи, суд вирішив, що в діях обвинуваченої відсутній склад адміністративного правопорушення. Адже роздрібна торгівля продуктами харчування на момент складання протоколу не була заборонена жодними правовими актами. Тому справу закрили. 

 

Фото ілюстративне