Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Глава УПЦ Московського патріархату Онуфрій госпіталізований з коронавірусом до Інституту серця - "Дзеркало тижня"

  • 4281

ТАКЕ НЕ ПРИХОВАЄШ / 


У митрополита Онуфрія, предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату та єпископа РПЦ, виявлений коронавірус. За даними джерел ZN.UA, ним займаються в Київському інституті серця Бориса Тодурова. Кілька днів тому був підтверджений статус позитивного результату тесту на COVID-19. Про стан владики достеменно невідомо.


Онуфрій знаходиться в спеціальній палаті в лікарні Тодурова, яку забезпечив усім необхідним для інфекційних захворювань, включаючи найсучасніший апарат штучної вентиляції легень, що особливо тонко і ефективно виконує функцію наповнення легенів киснем, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Новинський.

І Борис Тодуров, і Вадим Новинський є прихожанами УПЦ МП і регулярно здійснюють паломництво на Афон. Цим можна пояснити, що високотехнологічну інфекційну палату Новинський створив в непрофільному Інституті серця.

За минулу добу, 17 квітня, офіційно зареєстрованих нових випадків захворювання — 26 в Києво-Печерській Лаврі. Також напередодні хвороба виявили у трьох викладачів та 16 студентів Київської духовної академії і семінарії, яка розташована на території лаври. Таким чином, загальна кількість заражених коронавирусной інфекцією на території монастиря перевищує 140 осіб, померли три людини.

13 квітня голова Києва Віталій Кличко закрив Києво-Печерську лавру на карантин. За його дотриманням має стежити поліція.