Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Для попередження масового інфікування коронавірусом під час святкових богослужінь, керівництво МВС просить представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій суворо дотримуватися карантинних обмежень

  • 1453
ВАЖЛИВО, БО ТРИВОЖНО / 

Для попередження масового інфікування коронавірусом під час святкових богослужінь, керівництво МВС провело онлайн-зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій. За результатами перемовин визначено формат безпечного відзначення релігійних свят.


Буковинські поліцейські на постійній основі проводять роз’яснювальну роботу з представниками різних релігійних громад щодо порядку проведення богослужінь і культових обрядів в умовах карантину.

Проведення богослужінь наразі не заборонено. Однак їх необхідно проводити виключно в межах визначених Урядом карантинних обмежень.

Зокрема, у місцях богослужінь одночасно може перебувати обмежена кількість людей: священник, прислужник, дяк та особи, які технічно забезпечують онлайн-трансляцію для вірян в мережі Інтернет і на телебаченні. Обов’язкова умова – всі мають бути в засобах індивідуального захисту.

Прихожанам дозволяється відвідувати храм індивідуально, але тільки в період, коли там не проводиться богослужіння. Щоб зменшити ризик інфікування коронавірусом, у приміщенні можуть одночасно перебувати до 2 осіб, які повинні бути в захисних масках чи респіраторах.

Для зручності вірян і зменшення ризиків інфікування під час Великодніх свят, в 11 культових спорудах області організовано онлайн-трансляції богослужінь.

Поліцейські наголошують: суворе дотримання правил карантину мінімізує ризик захворювання COVID-19. Будьте розсудливими та подбайте про свою безпеку та близьких вам людей, - повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.