Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Зірвати і викинути: власник тюльпанового поля на Буковині розповів про збитки через карантин

  • 4655

КРАСА ВИМАГАЄ ЖЕРТВ... / 


Підприємець Олександр Стратійчук, який висадив цього року два тюльпанових поля, розповів ІА АСС про збитки, яких зазнає через карантин. Зокрема, за попередніми підрахунками чоловіка, якщо за два тижні в Україні не знімуть карантинні обмеження, то розквітлі квіти доведеться зірвати і викинути, а підприємець зазнає збитків на суму близько 20 тисяч доларів.  На висаджених полях уже починають розквітати тюльпани.

 

"Переносити відкриття тюльпанового поля немає куди, бо це квіти, вони чекати завершення карантину не будуть. І запускати людей на наші поля також не можемо, бо діє карантин зараз. Тому якщо обмеження не знімуть за півтора-два тижні, то доведеться усі квіти зірвати і викинути. Бо усе закрито і спробувати продати квіти зараз дуже важко", - сказав чоловік.

 

За його підрахунками втрати, які він понесе через цю ситуацію, сягнуть від 15 до 20 тисяч доларів. Але відмовлятися від висадки тюльпанів на наступний рік підприємець не планує. "З усіма затратами цьогорічними ми понесемо близько 20 тисяч доларів збитків. Але все рівно на наступний рік спробую знову засадити півтора гектари тюльпанового поля, як і цього року. До речі, квіти уже починають розквітати. Думаю, за тиждень-півтора уже квіти повністю розквітнуть", - додав Олександр Стратійчук.

 

За його словами, цього року він висадив близько трьох мільйонів квітів. 

 

Нагадаємо, цього року на Буковині висадили одразу три тюльпанових поля - у Мамаївцях, у Реваківцях та поблизу "Сонячної долини" за Магалою. 

 

Фото: з архіву ІА АСС