Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Фахівці радять, як вибрати якісну болгарку

  • 3696

ПРОЧИТАЙТЕ, ДЕШЕВШЕ ОБІЙДЕТЬСЯ*! / 


Кутова шліфувальна машину, яку здебільшого називають болгаркою, призначена для різання і зачистки різних металів. Таке обладнання використовується як на виробництві, так і в побуті. Агрегати для промислових об'єктів відрізняються від побутових потужністю та кількістю функцій. Вибрати інструмент для домашнього використання не складно, якщо знати кілька його особливостей.

  

Основні характеристики болгарок

Треба враховувати, що болгарка може відрізнятися за функціоналом, потужністю та багатьма іншими критеріями. Якщо ви обираєте побутову шліфувальну машину, необхідно звернути увагу на такі характеристики:

потужність;
діаметр кола;
частоту обертів;
вагу;

функції.

 

Від потужності електродвигуна залежить те, які завдання зможе виконати інструмент. Моделі мають потужність від 700 до 2600 Вт, та для побутових потреб варто обирати значення до 1000 Вт. Такі машинки справляються з розрізанням металу і дерева, шліфують метал і камінь. Інструмент підходить для проєктного використання, якщо треба щось побудувати, а також для експлуатації в побуті. Професійні моделі мають потужність від 1300 Вт.

  

Діаметр кола — один із основних параметрів вибору ШМ. Чим більше коло, тим більш потужним має бути електродвигун. Стандартним є діаметр диску 120-125 мм. За допомогою такого інструменту можна різати листи металу, дерево. Чим менше диск, тим менше товщина матеріалу, який машина зможе розрізати.
 

Швидкість обертання шпинделя може варіюватися в діапазоні від 2,8 до 11 тисяч обертів на хвилину. Цей показник має бути відповідним до діаметру диску, адже великий диск за максимальної швидкості обертання шпинделя виведе інструмент із ладу. У деяких моделях болгарок є функція автоматичного регулювання швидкості.

 

Ергономіка болгарки

 

Інструмент має бути комфортним та ергономічним, адже працювати з ним іноді доводиться довго. Для моделей середньої потужності допускається вага 2-2,5 кг, великі агрегати важать 3-3,5 кг. Додаткову зручність дає антивібраційна рукоятка, яка частково гасить вібрації. Загалом конструкція має бути зручною та безпечною.

 

*PR