У Чернівцях після реконтрукції відкрили перинатальний центр: Осачук і Мунтян показово не дотримувалися соціальної дистанції та не одягли маски (ФОТО+ВІДЕО)

"ГАРНИЙ" ПРИКЛАД /


Обласний перинатальний центр, який розпочали реконструювати у 2012 році, нарешті завершили. 1 квітня його офіційно відкрили.


Про це на брифінгу повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Через карантинні заходи входити у приміщення центру не дозволили нікому, однак запевнили, що заклад готовий приймати перш за все лікарів для облаштування робочих місць, палат тощо.

"Ми щиро вдячні усім, хто в такий нелегкий час долучився до завершення роботи над перинатальним центром. Цей об’єкт – це не чийсь особистий подвиг, а спільна праця обласної і міської влади, департаментів, підрядників. Як бачите, центр сучасний і зовні, і, повірте, всередині. Сподіваємося, що в майбутньому тут народиться чимало щасливих буковинців", – сказав Сергій Осачук.

В.о.директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага підсумував, що всього на реконструкцію перинатального центру пішло 159 мільйонів гривень.
 

Владою Буковини було також вирішено, що приміщення обласного перинатального центру стане резервною госпітальною базою, у яку за необхідності, розміщуватимуть хворих на коронавірус буковинців. 

 

 

Фото МБ та Чернівецької ОДА


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації