Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Онлайн замовлення квітів до 8 березня в Чернівцях

  • 1934

ЧОЛОВІКАМ НА ЗАМІТКУ!* /


Flowers.ua - це не просто доставка квітів у Чернівцях, адже в першу чергу ми доставляємо позитивні емоції. На нашому сайті представлені лише найкращі квіти, квіткові композиції та подарунки - для вас, недорого і оперативно. До того ж, сервіс flowers.ua збудований максимально зручно.

 

Вибір, замовлення і оплата відбуваються в режимі онлайн. Це дійсно прекрасна можливість замовити квіти в Чернівцях усім тим, у кого немає часу на походи по квіткових магазинах.


Виняткова свіжість квітів

Ми - не рядовий квітковий магазин і не збираємо букети заздалегідь, а формуємо композиції для кожного замовлення окремо. Тому в свіжості квітів можна не сумніватися. Виняткова свіжість рослин зумовлюється ​​поставками з кращих теплиць України. Ми ведемо співпрацю тільки з перевіреними постачальниками, які не раз підтверджували надійні партнерські відносини. Крім того, всі замовлені нашими клієнтами букети компонуються лише в день доставки. У нашому розпорядженні є професійне холодильне обладнання, де готові композиції зберігатимуться до того моменту, як їх забере кур'єр та відвезе до одержувача.

І букети, і живі рослини в горщиках

Якщо ви або ваш адресат більш полюбляєете живі рослини, ви також попали за адресою. Кротон, пахіра, подокарпус, мірт, драцена, азалія, шефлера - всі ці та багато інших рослин чекають на вас на сторінках нашого сайту з доставкою в Чернівцях. Рекомендації щодо режиму поливу, додавання добрив, заміни грунту та інші поради додані до кожної позиції. Ми прагнемо, щоб кожна рослина квітла, розвивалась та тішила одержувача максимально довго.
 


Цілодобова підтримка та широкий вибір способів оплати

Ви матимете змогу уточнити всі необхідні деталі щодо вашого замовлення у наших менеджерів в будь-який час дня і ночі, оскільки вони працюють цілодобово.
 
 
Зв’язатися з ними можна по телефону, а також через онлайн чат служби підтримки на сайті. Також у нас є сторінки в соціальних мережах Instagram та Facebook. Для вашої зручності ми пропонуємо безліч способів оплати: Paypal, карткою Visa, Mastercard, American Express, Приват24, Apple Pay, оплата через термінали та інше. Скоріш скористайтеся нашими послугами, і ви поза всякими сумнівами залишитеся задоволеними.
 


PR*