Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

"Окраїна Росії!" Житель Донбасу влаштував розбірки в автобусі з воїном ЗСУ. Відео обурило українців

  • 2001

ІНФІКОВАНІ /


У мережу потрапило відео кричущого інциденту в автобусі – житель Донбасу накинувся зі звинуваченнями на українського військового. Ролик опублікував у Twitter офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц).


"Вони живуть поруч, вони мріють встромити нам ніж у спину, вони з паспортами України, але в душі вони справжні вороги, які чекають свого часу. Вони невиліковно інфіковані", – написав він.

Так, на відео чоловік звинуватив військового в тому, що "влада, яку вони привели, нічого не зробила". "Росія вам не подобається? А американці що вам допомогли? Запам'ятай, ти один раз присягав!" – видав пасажир.

Військовий пояснив, що дійсно присягав лише раз – своїй Батьківщині Україні. На що чоловік відповів новими образами: "Це не твій прапор. Це не Україна, а окраїна Росії, Білорусії".

"А далі як, з есесівцями, з усіма, б*ндерівцями? Мене дратують ваші військові", – вибухнув новою нісенітницею пасажир.

"Які ваші? Ви де живете?" – відповів йому військовий. "На Донбасі!" – крикнув пасажир і вийшов.
 

Ситуація викликала бурхливе обговорення в мережі. "Немає проблем. Позбавлення громадянства, 24 години на збори і квиток в один кінець нах**, тобто в Росію", "Судячи з нього, воно до душу дійти не може. Вже 6 рік", "Він просто тупий. Чим і небезпечний", "Таких тільки ногами топтати", "Старий російсько-совковий шиз. Такі не лікуються", "Ватний на всю голову", – написали в коментарях.