Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині на кордоні затримали громадянина Молдови, який розшукується у Румунії за скоєння смертельної ДТП. Його чекає екстрадиція

  • 959

ЛОГІЧНИЙ THE END / 


Новоселицьким районним судом Чернівецької області задоволено клопотання прокурора Сторожинецької місцевої прокуратури та застосовано до 42-річного громадянина Республіки Молдова екстрадиційний арешт до вирішення питання про видачу особи (екстрадицію) та його фактичної передачі.
 

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі прокуратури Чернівецької області, чоловік розшукується правоохоронними органами Румунії з метою арешту для виконання вироку суду, яким його засуджено до 3 років 4 місяців позбавлення волі, за порушення правил безпеки дорожнього руху, внаслідок чого одній особі спричинено смерть, іншій - тілесні ушкодження.

 

 

В січні цього року, прикордонники відділу прикордонної служби «Мамалига» Чернівецького прикордонного загону затримали громадянина Республіки Молдова під час перетину державного кордону на в’їзд в Україну з Республіки Молдова.

Затриманий перебуває під вартою в державній установі «Чернівецький слідчий ізолятор», де очікує рішення про видачу компетентним органам Румунії.

З початку року на в’їзд до України на території області затримано вже трьох громадян Молдови, які перебувають у розшуку. Одного з них передано правоохоронному органу запитуючої іноземної сторони.

Прокуратурою області на належному рівні забезпечується дотримання вимог національного та міжнародного законодавства.