Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Ефективне чищення зубів вдома, або що таке іригатор?

  • 6472

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я* / 


Здоров’я зубів кожної людини залежить не тільки від своєчасних візитів до стоматолога: чищення — обов’язкова щоденна процедура. Зазвичай зубної щітки недостатньо, тому іригатор купити в Україні хоче все більше людей. Особливо ефективний він у поєднанні з електрощіткою.

 

 

Як працює пристрій?

Головна задача обладнання — забезпечувати очищення за допомогою струменя води під тиском. Раніше подібні технології були присутні лише в кабінеті стоматолога. Сучасні іригатори — компактні пристрої, які встановлюються в ванній кімнаті. Основні можливості:

швидка очистка ротової порожнини та ділянок між зубами;
масаж ясен, що забезпечує їм здоров’я;
усунення неприємного запаху з рота.

Стаціонарні моделі встановлюють біля раковини в ванній кімнаті, але є портативні пристрої. Їх можна взяти з собою на відпочинок або у відрядження в інше місто (країну). Портативні моделі менш функціональні і працюють від власного акумулятора. Компактні іригатори менш потужні, мають менший об’єм резервуару для води.

На що звернути основну увагу при покупці?

Спершу враховують особливості застосування: для квартири підійде стаціонарна модель з максимумом функцій, а для частих поїздок — портативна. При виборі портативного варіанту варто враховувати ємність батарей.

Потужність — один з найважливіших показників. 
 
Сучасні моделі мають показник від 500 кПа. Якщо потужність буде меншою, чищення виявиться неефективним. Також важлива кількість пульсацій струменю за хвилину. Хороший іригатор має показник більше 1200 пульсацій на хвилину.

Якщо в ротовій порожнині є брекети, пломби або інші стоматологічні конструкції, то чищення за допомогою іригатора навіть краще, ніж застосування щітки. Головне, правильно вибрати відповідну насадку. Варто пам’ятати, що найкращий ефект забезпечується лише при регулярному використанні іригатора в поєднанні із зубною щіткою та зубною ниткою. Сам по собі пристрій не зможе замінити всі предмети по догляду за ротовою порожниною та зубами.
 
* на правах PR