Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

"Ми хочемо приїхати з чистим серцем", - російський співак Сєров, який виступав в окупованому Криму, і має стосунок до Чернівців, попросить Раду пустити його в Україну

  • 2410

БУЛИ ЧАСИ... /


Співак Олександр Сєров, який виступав в окупованому Росією Криму, розкаюється у скоєному і хоче звернутися до Верховної Ради з проханням пустити його в країну. Про це його піар-менеджер Олександр Орлов розповів виданню "Крим.Реалії", інформує Цензор.НЕТ.


За його словами, в колективі артиста готують звернення до українського парламенту з проханням дозволити йому приїхати до Києва. Орлов також додав, що документ хочуть оприлюднити найближчими днями.

"Ми хочемо приїхати з чистим серцем, чистою совістю. Бо Олександр Миколайович народився в Україні, і у нього такий вік, що він хотів би відвідати рідних і близьких, побувати на могилі матері. Тут випала така нагода, але чомусь його розцінюють як окупанта, нехорошу людину. Ми нічого поганого не робили, співаємо багато пісень українською мовою, в нашому колективі працюють люди з України", - сказав Орлов.

Піар-менеджер стверджує, що виступати в окупованому Криму Сєров поїхав тому, що його покликав туди товариш по службі.

"Річ у тому, що Олександр Сєров проходив військову службу в армії на морфлоті в Севастополі. Надійшло запрошення від його товаришів по службі, які залишилися в Севастополі, на окупованій території. Вони вже у віці всі. У одного з друзів був ювілей, і він запросив Олександра Миколайовича виступити в Севастополі. Тому і концерт там дав. У нас не було туру Кримом, як у інших виконавців. А концерт у Сімферополі було проведено, щоб перекрити витрати колективу на дорогу, на цю поїздку", - пояснив Орлов.

Піар-менеджер артиста стверджує, що в команді Сєрова "не знали особливостей законодавства України", і зараз вони визнають порушення.

У четвер, 16 січня, 40 нардепів звернулися в СБУ з вимогою не допустити в Україні концертів російських гастролерів Сюткіна і Сєрова.