Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Незаконні мігранти з Коморських островів, Афганістану й Судану обрали шлях до ЄС через Буковину

  • 1255
ЗАМОРСЬКІ "ГОСТІ" / 

На Буковині прикордонники Чернівецького загону затримали нелегалів та буковинця, який супроводжував іноземців гірськими стежками Карпат.

 

Вчора, 27 грудня, прикордонники відділу «Красноїльськ», в ході реалізації випереджувальної інформації з власних джерел, завадили групі з чотирьох нелегалів потрапити до Румунії.

  

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, іноземців та їх провідника прикордонники затримали за кілометр до державної межі. Останні, якраз потайки пробиралися гірськими стежками до омріяного Євросоюзу. Документів із собою затримані не мали, однак назвалися громадянами Афганістану й Судану, інші двоє, чоловік та жінка, виявилися вихідцями з Коморських островів.

Крім того, прикордонники затримали жителя Красноїльська, який переправляв іноземців через кордон. Стосовно буковинця працівниками Національної поліції проведено необхідні слідчі дії за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 332 КК України, незаконне переправлення осіб через державний кордон.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України іноземці також понесуть відповідальність, що правда адміністративну. Поки тривають заходи щодо їх повної ідентифікації.