Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Міністерство ветеранів відреагувало на арешти фігурантів справи Шеремета: розслідування має бути таким, щоб ні у кого не виникало сумнівів щодо доказової бази

  • 1381

ВАЖЛИВО! /


Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у зв'язку з арештом підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета готове надати їм весь спектр правової допомоги. Про це у Facebook повідомила голова Мінветеранів Оксана Коляда.


За її словами, вона особисто знайома з Владом та Інною Грищенками, Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко і Яною Дугарь. Вона також зазначила, що всі вони є визнаними авторитетами у ветеранському та волонтерському русі. Міністр підкреслила, що вбивство Шеремета має бути розслідувано, але так щоб ні у кого не виникало сумнівів щодо доказової бази.

"Мінветеранів буде виконувати свої прямі функції по відношенню до бенефіціарів. Ми готові надати весь спектр правової допомоги, не даючи при цьому оцінку справи по суті", - зазначила Коляда.Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що, за версією слідства, головним мотивом вбивства Шеремета була дестабілізація ситуації в Україні.