Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Хто на голів РДА: ЗМІ назвають нові прізвища людей, які можуть очолити райони в Чернівецькій області: Малий, Козарійчук, Антонюк, Іліщук, Мельничук. Бойка зі Сокирян таки проштовхують на заступника голови ОДА

  • 13156

ЇХ ЗНАЛИ В ЛИЦЕ /

На посаду голови Глибоцької районної державної адміністрації претендує Микола Малий. Як повідомляє molbuk.ua, такі дані оприлюднені в його електронній декларації, яку він опублікував на сайті НАЗК. Зокрема, Малий повідомив у документі, що є кандидатом на посаду голови Глибоцької РДА. (На фото поряд)


Він народився 19 березня 1984 року. На парламентських виборах 2019 року балотувався в депутати за списом політичної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі". У інформації, оприлюдненій ЦВК, вказано, що Малий тимчасово не працює.

Також він є присяжним Першотравневого районного суду Чернівців. Був претендентом на посаду начальника управління контролю за благоустроєм Чернівців.

Новим головою Заставнівської районної державної адміністрації може стати колишній приватний підприємець Дмитро Козарійчук. (фото відсутнє)

Про це свідчать дані, оприлюднені в його електронній декларації.

В документах він, зокрема, вказав, що є кандидатом на посаду голови Заставнівської РДА.

Дмитро Козарійчук родом із села Хрещатик Заставнівського району. Він був приватним підприємцем, але припинив діяльність фізичної особи-підприємця.

Як зазначається на сайті ЦВК, на парламентських виборах 21 липня 2019 року Козарійчук був довіреною особою кандидата у нардепи від "Слуги народу" Валерія Божика, який переміг на 204 виборчому окрузі.

Головою Сокирянської районної державної адміністрації може стати керівниця Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській РДА Ірина Антонюк.

Про це свідчить електронна декларація, яку сьогодні пані Ірина оприлюднила на сайті НАЗК.

Зокрема, в документі вона вказала, що є кандидатом на посаду голови Сокирянської РДА.

Ірина Антонюк народилась 6 листопада 1985 року в місті Кіцмань Чернівецької області. На парламентських виборах у липні 2019 року балотувалась на 202-му виборчому окрузі від Аграрної партії України. Ірина є депутатом Кіцманської об’єднаної територіальної громади.


Футболіст та екс-помічник колишнього нардепа від Ляшка може очолити Путильську РДА

Новим головою Путильської районної державної адміністрації може стати колишній помічника нардепа від Радикальної партії Олега Ляшка Анатолій Іліщук.

Як повідомляє molbuk.ua, таке випливає із електронної декларації Іліщука, яку він опублікував на офіційному сайті НАЗК як кандидат на посаду голови Путильської РДА.

Він народився 1 лютого 1988 року, має вищу освіту. Був членом політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка". Працював головним бухгалтером Путильського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Також на Facebook-сторінці кандидата зазначено, що він працював головним бухгалтером Сергіївської сільської ради Путильського району.

За даними МБ, на місцевих виборах 2015 року Іліщук балотувався до Путильської районної ради як перший кандидат у списку Радикальної партії Олега Ляшка. Згідно з інформацією, розміщеною на сайті Центральної виборчої комісії, серед кандидатів у списку РПЛ до райради перебував, ймовірно, батько Анатолія Іліщука – Олексій Іліщук. Щоправда, за результатами виборів, ця партія не змогла пройти до райради.

До речі, Олексій Іліщук у 2015 році також балотувався від РПЛ до Чернівецької обласної ради.

За даними онлайн-сервісу "Посіпаки", Анатолій Іліщук був помічником народного депутата 8 скликання від Радикальної партії Олега Ляшка Василя Амельченка (на громадських засадах).

Згідно з інформацією сервісу відкритих даних Opendatabot, раніше Іліщук займався підприємницькою діяльністю – збиранням дикорослих недеревних продуктів. Нині він припинив свою підприємницьку діяльність.

Як зазначається на сайті Української асоціації футболу, Іліщук був у складі ФК "Путила".

 
Головою Новоселицької районної державної адміністрації може стати депутат обласної ради Олег Мельничук.

Про це свідчить електронна декларація Мельничука, яку він оприлюднив на сайті НАЗК, пише molbuk.ua

У декларації він повідомив, що є кандидатом на посаду голови Новоселицької РДА.

Як відомо, Мельничук раніше був головою виборчого штабу політичної партії "Самопоміч" у Новоселицькому районі. Він є підприємцем, керівником фермерського господарства "Власта-Люкс". На президентських виборах у 2019 році Мельничук був довіреною особою кандидата у президенти Андрія Садового в Чернівецькій області.
 
Нагадаємо, вчора стали відомі прізвища ще двох осіб, які можуть стати головами районних державних адміністрацій Чернівецької області. Згідно з оприлюдненими даними в електронних деклараціях, що розміщені на сайті НАЗК, головою Кельменецької РДА може стати Богдан Олійник, а керівником Вижницької райдержадміністрації – Андрій Приймак.
 
******

Ну, і нарешті. Не можемо не згадати про нашого нового "кумира". Заступник голови Сокирянської районної ради Олексій Бойко офіційно претендує на посаду заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

Про це свідчить електронна декларація, яку посадовець опублікував сьогодні на сайті НАЗК, пише МБ.

Зокрема, у декларації він вказав, що є кандидатом на посаду голови Чернівецької ОДА.

Як відомо, головою Сокирянської районної ради є Василь Козак – скандальний посадовець, який є батьком народного депутата від "Слуги народу" Володимира Козака та сватом не менш одіозного мера Харкова Геннадія Кернеса. Прихильник децентралізації "по-сокирянськи": один район - одна громада. Гасло, яке він свого часу вклав до вух Дедушці Саші. І той довгенько з цим носився, як бідний з торбою.
 
Саме Василь Васильович Козак і є ініціатором та головним "бенефіціаром" просування пана Бойка в крісло заступника голови Чернівецької ОДА.

Але наразі ми дещо про інше. У матеріалі "Заженемо під плі...ус", Або чи дочекається Буковина призначення соратника Януковича і товариша Козака з Сокирянщини новим заступника голови ОДА?", який був опублікований на нашому порталі 3 грудня цього року, крім іншого ми повідомляли, що в ході обстеження Сокирянською міською радою земельних ділянок, за які не сплачується земельний податок, виявлено що серед 4-х давніх боржників є і Олексій Сергійович Бойко, зазначаючи, що в районній раді він представляє Аграрну партію України, яка постійно закликає до відповідального ставлення до землі та сплати податків.

Ми також зазначили, що з приводу цього міськрада Сокирян подала звернення до Кельменецької міської прокуратури з розрахунком та сумою збитків по даних земельних ділянках.

Після виходу матеріалу, цього ж дня Олексій Бойко загальними фразами намагався спростувати це перед читачами та знайомими на своїй сторінці у Фейсбук.
 


Вийшло зовсім не переконливо, але крайніми він все ж зробив журналістів нашого видання. Мовляв, це все неправда. На жаль, це правда, мусимо сказати Олексію Сергійовичу та його численним друзям. І для цього публікуємо додатково ось ці документи:
 


Тому хочемо лише зауважити - як мінімум, не гоже так починати свій кар'єрний злет в області цьому молодому сокирянському чиновнику. Олексію Сергійовичу слід знати, що сюди, до Чернівців, «рупори козачкової пропаганди», які вміють класно вішати локшину на вуха бесарабцям, не дістають. Тому варто мати фацу, як кажуть серед буковинського люду, та не робити крайніми журналістів за різні свої прорахунки.

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)
Використано матеріали МБ та Сокирянської міської ради